Камянець-Подільський » Довідка » Дозвілля » Альпін-парк в Кам'янці

Альпін-парк в Кам'янці

  • 7 844
  • (Оцінок: 0)
Альпін-парк в Кам'янці
Альпін-парк в Кам'янці

«Альпін-парк» - це система дерев’яних платформ та взаємопов’язаних атракцій: стіна-скелелазіння, підвісні лінії-перешкод, канатні дороги, сходи та містки.

Адреса: Кам’янець-Подільський, парк Шевченка, вище «Лебединого озера»
Телефони: 

+38 (098) 822 06 02

+38 (098) 010 10 12

«Альпін-парк» це активний та здоровий відпочинок для дітей та дорослих. в Кам`янці-Подільскому розташувався в парку над Лебединим озером.


Новий атракціон розрахований як на малечу, так і на дорослих.

Вартість розваги:

Верхня дорога - 20 грн разом із спорядженням.

Нижня дорога - 10 грн разом із спорядженням.

  

«Альпін-парк» або мотузковий парк) - це новий вид екстремального відпочинку. Він складається із системи дерев`яних платформ, взаємопов`язаних атракціонів: підвісні лінії перешкод, канатні «тарзанки», сходи, мости й гойдалки, закріплені на висоті 1-12 метрів над землею. Обов`язковою умовою є спеціальне кріплення до дерев, яке не пошкоджує їх. У Кам`янці «Альпін-парк» має всього два рівні: нижчий, висотою в 1 м, розрахований на дітей від 3 років до тих, які мають зріст не більше 1,30 м; та вищий - до 5 м над землею - для відвідувачів вищих за 1,30 м. На дитячому рівні розміщено 7 ділянок, а на дорослому - 12. Одночасно проходити рівень можуть 12 дорослих відвідувачів і 8 дітей. Перед тим, як розпочати проходження по складній підвісній системі, екстремали-любителі одягають відповідне спорядження та обов`язково проходять підготовчий інструктаж.

 

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини