Довідка Кам`янця-Подільського
» » » Фіш пілінг в Кам'янці

З 2013 року в Кам`янці-Подільському можна зробити Фіш-масаж рибками Гарра Руфа, в салоні "CELEBRITY", що досягається шляхом біопілінгу.

В процесі біопілінгу рибки виділяють особливі ферменти, які сприяють регенерації і еластичності шкіри.

За рахунок особливості будови ротової порожнини, що діє як "зішкрібок", процедура абсолютно безболісна. Гарра Руфа вибирають тільки пошкоджені і огрубілі ділянки шкіри і дуже делікатно очищають їх. Крім того, Рибка-доктор не має зубів!

 За рахунок особливості будови ротової порожнини, що діє як "зішкрібок", процедура абсолютно безболісна. Гарра Руфа вибирають тільки пошкоджені і огрубілі ділянки шкіри і дуже делікатно очищають їх.

Крім того, Рибка-лікар не має зубів! Процедура не тільки очищає і полірує шкіру, але покращує кровообіг і загальне самопочуття, дарує незабутні відчуття, знімає стрес і піднімає настрій!

Процедура не тільки очищає і полірує шкіру, але покращує кровообіг і загальне самопочуття, дарує незабутні відчуття, знімає стрес і піднімає настрій!

В осінньо-зимовий період, коли ваша шкіра потребує особливого догляду, не варто покладатися тільки на креми та рукавички. Іноді потрібно дозволяти собі справжне екзотичне і, що найважливіше - ефективне баловство! Саме таку незвичайну пропозицію для вас підготували спа-салон "CELEBRITY".

 

Адреса "CELEBRITY": вул. Гунська, 32.

Телефони: 098-732-66-92

Вартість послуг:

фіш-пілінг ніг  - 60грн.\30хв.

фіш-пілінг рук - 50грн.\ 30хв.

 

* також діють сертифікати із знижками. Замовляти процедуру потрібно за 1 день.

  

З рибками Garra Rufa і їх чудодійними можливостями зазвичай пов`язують одну давню легенду, яка повертає нас у часі і просторі в Туреччину шістнадцятого століття. Тут, якщо вірити переказам, два брата одного разу гуляли в горах і знайшли прекрасне гаряче джерело.

Молодший з них, чия шкіра ніг була вражена невиліковною хворобою, вирішив спробувати занурити в таємничі води свої хворі ноги, вважаючи, що це може допомогти. І раптом, на подив свого старшого брата, молодший почав голосно реготати і показувати пальцем на джерело.

Там виявилися маленькі рибки, в розмірі трохи менше трьох сантиметрів, які цілої зграйкою кинулися щипати пошкоджену шкіру ніг. Все виглядало надто дивно і незвично, але вже через тиждень щоденних походів до джерела молодший брат до свого величезного щастя повернув чистоту і молодість своєї шкіри.

 

Ключові слова: пілинг, рибки, ферменти, шкіри, регенерації, масаж, зробити, можна, рибками, Гарра, Кам`янці, фіш, celebrity
------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
1серпня
День інкасатора України
2серпня
День аеромобільних військ
8серпня
День військ зв'язку України
9серпня
День працівників ветеринарної медицини
9серпня
День будівельника
15серпня
День Археолога
19серпня
День пасічника
23серпня
День Державного Прапора України
30серпня
День далекобійника
30серпня
День авіації України
Українські анекдоти:
Поїхав до повій
***

Приїхав мужик у відрядження. Зайшов у туалет на вокзалі. дивиться на стіні напис фарбою "Дівчата. Дешево тел. 096-....".. Зателефонував. Йому сказали куди підїхати на таксі. Мужик доїхав до адреси, розплатився, дивиться поруч лише напіврозвалений будинок і дід сидить на лавці. - Діду, аде тут.. ці повії? - Та зроду таких тут не було! а ось таких як ти, таксисти по 10 штук в день взувають!

Нарешті народився хлопчик
***

- У нас після трьох дівчаток нарешті народився хлопчик! - Що ви говорите, вітаю! І на кого схожий? - Не знаю, ми на обличчя ЩЕ НЕ ДИВИЛИСЯ ...

Українські анекдоти