Камянець-Подільський » Довідка » Про місто » Громадська організація "APT ПРОСТІР"

Громадська організація "APT ПРОСТІР"

  • 4 695
  • (Оцінок: 0)

Громадська організація "APT ПРОСТІР" є добровільним об`єднанням професійних художників Кам`янеччини, недержавна мистецька ініціатива, яка має на меті розвиток національної культури і сучасного мистецтва Поділля як величезної складової усієї української культури.

"APT ПРОСТІР" має чітке бачення своєї діяльності і шляху, яким треба прямувати. Його місія - сприяти відродженню, розвитку та популяризації українського мистецтва, народної творчості, збереженню історико-культурної спадщини та довкілля Поділля та Кам`янця-Подільського, проведення масових культурно-просвітницьких заходів.

 

Завдання нашої спілки полягає в організаційній підтримці творчих ініціатив подільських митців, спрямованих на збагачення національних культурних традицій, пошуки нових проявів творчих особистостей у контексті найпередовіших надбань світової цивілізації, подальшому ствердженні засад гуманізму, демократії, моралі, патріотизму в духовному житті суспільства.

Зберігаючи та передаючи мистецькі надбання нашого народу, ми не тільки пробуджуємо самосвідомість наших громадян, додаємо їм впевненості та гордості за свою націю, а й демонструємо світу свою унікальність, самобутність та багатогранність.

Голова Арт-простору

Голова Арт-простору

 

Враховуючи реалії нинішнього становища українського суспільства, актуальність підтримки мистецьких процесів за умови радикальних суспільних і світоглядних перетворень у цивілізаційних і локальних масштабах, ми будемо прагнути до досягнення ефективності нашої діяльності, концентруючи творчо-організаційні і матеріальні зусилля на реалізацію масштабних, перспективних проектів.

Історія нашої організації нараховує лише рік. Природно, що ми не встигли заявити про себе у повну силу, але ми переконані, що наша щира готовність йти назустріч людям високого творчого злету прислужиться нашому суспільству!

графік Борис Негода

 графік Борис Негода

 

Членами "APT ПРОСТІРу" є художники різних спеціальностей: живописець Ірина Бєлік; мистецтвознавець, живописець Катерина Дегтяр; живописець, графік Оксана Дубінська; живописець Лариса Заярна; член Всеукраїнської Спілки ковальського мистецтва України, художник Андрій Кліщ; член Всеукраїнської Спілки ковальського мистецтва України, художник Роман Кліщ; дизайнер Богдан Кліщ; скульптор, живописець Володимир Кліщ; художник Наталя Пастух; скульптор, живописець Іван Кляпетура; художник Мар`яна Кляпетура; художник декоративно-прикладного мистецтва Ірина Кляпетура; член Спілки художників України, живописець Олена Кляпетура-Савчук; скульптор Сергій Кляпетура; художник Олександр Лопатін; архітектор, монументаліст Анатолій Лучко; заслужений художник України, графік Борис Негода; живописець Володимир Павлович; архітектор, живописець Вадим Порчинський; живописець Григорій Стасюк; графік, живописець Оксана Павлович-Фльорчук; член Спілки народних майстрів України, живописець Тетяна Щербина; графік Надія Щукіна.

Арт простір


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини