Довідка Кам`янця-Подільського

Андрій Вінничук на основі ЖЕКу "Добробут" зумів довести, що якщо є бажання та мізки можна зробити чудо навіть з радянського занедбаного гоподарства.

Але про все по черзі.

Жек Добробут

148 будинків (6619 квартир)
2 трактори, 5 причепів, власні майстерні та устаткування.
Директор: Андрій Вінничук

Нове життя ЖЕКу «Добробут» в Кам’янці-Подільському почалося саме з 1 червня 2012 року коли його керівником призначили Андрія Вінничука, що з перших днів роботи взявся на повну модернізацію господарства, почавши з ідеї та створивши назву і логотип.
 Завдяки власному бажанню провести справжні реформи вийшло наступне:

 

Андрій Вінничук

Андрій Вінничук: народився в селі Пилява у 1962р., улюблена актриса – Софія Ротару, Хобі – коні.

 

Свої знання та перший досвід він здобув в місті Полоцьку (Білорусія) та ЖЕК №15 м. Вінниця.

 


1. Проведено комп’ютеризацію системи обліку та контролю. Тому директор не виходячи з свого кабінету може проконтролювати роботу від бухгалтера до сплати за послуги окремим мешканцем квартири.
2. Зроблено прозорий зал прийому громадян для сплати за послуги, вирішення питань, прийому мешканців директором (правда гроші виділив міськвиконком -50тис.)
3. Оновлено господарство Добробуту. ЖЕК має власні майстерні, станки, трактори, причепи та вишку, навіть переносний зварювальний апарат.
4. Створені умови для роботи працівникам ЖЕКу, для робітників пошиті робочі форми, зроблено індивідуальні ящики, та душову кабінку з бойлером.
5. Збільшено зарплату, так звичайний робочий працівник отримує 3600грн. (на руки 2800). Доречі директор та дівчата в приймальній відмовились вказувати свою зарплатню.
6. ЖЕК повністю сам виготовляє лавочки з металолому та зрізаних дерев.
7. За кошти ЖЕКу проведено ремонт приміщення дільничного міліціонера.
8. Без жодної копійки з місцевого бюджету встановили 70 пластикових вікон у під`їздах

     

У холі вивішено стенди з найпотрібнішою інформацією, зокрема й перелік всіх майстрів, закріплених за будинками, та їх телефони.
"Намагаємося все робити власним коштом, - каже керівник підприємства Андрій Вінничук. - Без жодної копійки з місцевого бюджету встановили 70 пластикових вікон у під`їздах, ще три десятки замінимо найближчим часом".

В Добробуті існує рейтинг проплати серед будинків, саме лідери отримають першими металеві двері та бруківку на прибудинковій території.
На сьогодні в «Добробуті» 87-90% проплата за комунальні послуги, щомісяця на 100% проводиться ремонт будинків. Незабаром приміщення ЖЕКу буде опалюватися на твердому топливі.


Зараз в Добробуті можна взяти для посадки саджанці берези, віддають безкоштовно. Але з огляду на територіальні претензії москалів навряд чи хтось захоче біля себе посадити берізку!
------

Коментарі (3)

Сергій Сергій 06 12 2018 at 14:55

Пушкінська 19, в дворі нічого не роблять, єдина дитяча качеля поламана, одні обіцянки... вже 10 років

Цитувати Відповісти Скарга
олександр олександр 23 12 2018 at 20:40

шевченко4\ 8 поверх не горить світло. подано три заявки хвора дитина боіться темряви Пан Вінничук майте совість хоч Ви ваші помічники  НЕМАЮТЬ

Цитувати Відповісти Скарга
Совість Совість 14 08 2019 at 17:47

Вокзальна43. Скільки потрібно буде до Вас звертатися.Чи Ви чикаєте на те, що балка перекриття перегнеє і впаде в кімнату?Совість маєте?Знайдіть совість.

Цитувати Відповісти Скарга
Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
1серпня
День інкасатора України
2серпня
День аеромобільних військ
8серпня
День військ зв'язку України
9серпня
День працівників ветеринарної медицини
9серпня
День будівельника
15серпня
День Археолога
19серпня
День пасічника
23серпня
День Державного Прапора України
30серпня
День далекобійника
30серпня
День авіації України
Українські анекдоти:
Поїхав до повій
***

Приїхав мужик у відрядження. Зайшов у туалет на вокзалі. дивиться на стіні напис фарбою "Дівчата. Дешево тел. 096-....".. Зателефонував. Йому сказали куди підїхати на таксі. Мужик доїхав до адреси, розплатився, дивиться поруч лише напіврозвалений будинок і дід сидить на лавці. - Діду, аде тут.. ці повії? - Та зроду таких тут не було! а ось таких як ти, таксисти по 10 штук в день взувають!

Нарешті народився хлопчик
***

- У нас після трьох дівчаток нарешті народився хлопчик! - Що ви говорите, вітаю! І на кого схожий? - Не знаю, ми на обличчя ЩЕ НЕ ДИВИЛИСЯ ...

Українські анекдоти