Камянець-Подільський » Блогери » Козак Руслан » Сергій Акимович про арешт Семенченка

Сергій Акимович про арешт Семенченка

  • 737
  • (Оцінок: 1)
Сергій Акимович про арешт Семенченка
Сергій Акимович про арешт Семенченка

Доброго ранку, друзі. Дякую всім за підтримку та довіру.
Події останніх днів переконали мене, що в країні продовжують керувати корумповані ( більшість скупили фсбшники), байдужі до долі України нелюди. Саме це причина всіх наших бід, всі 30 років, правлять ті кому Україна байдужа...., бабло вирішує всьо...

---

Акимович Сергій Георгійович - Кам'янчанин - інформація

---

Декілька слів про звинувачення та арешт.

1.В середу зранку десь в 07.... почув стук у двері та якийсь крик в під'їзді, не квапився бо нікого не чекав, але крики та шум зацікавили, відкрив двері ...., з криком працює СБУ забігло чоловік десять. Правда силу не застосовували, один із силовиків підійшов і сказав що знає що я офіцер і попросив мене вести себе спокійно, я був трохи здивованим і повністю впевненим що це якась, дурновата помилка, далі все було як в кіно. Перевірка документів, обшук квартири, машини, вилучення (два телефони, ноут бук, та документи, а ще пару шевронів), в принципі нічого не законного в мене не знайшли, та й не могли знайти, бо нічого незаконного не робив і не використовував.. Дозволили зв'язатися з адвокатом.

2.Оголосили про затримання, повезли до Аскольдового в СБУ. Тут теж все було пристойно: дали зібратися, вимкнути всі електричні прибори, порадили що краще взяти, закрити квартиру. По дорозі теж все спокійно.

3. В приміщені провели до слідчого, там оголосили підозру. І тут почалось саме цікаве..., з певних причин не буду розголошувати всю цю фантастичну дурню в якій мене звинувачують. Одразу зрозумів що їм потрібен Семен Семенченко, ну а я так, для прикриття і фальшування справи. Скажу відразу, жодного факту про мої правопорушення, а звинувачують не мало, не багато у підготовці державного перевороту та силовому захопленні влади, створенні незаконного озброеного формування, в документах не має, лише оціночні судження. Один цікавий приклад: 03 березня 2018 року поліція, провело силовий розгін, мирного мітингу під ВРУ, тоді багато постраждалих звернулись до суду, слідство проводило СБУ. Так от через рік, слідчий СБУ, в тій самій будівлі, на тому самому поверсі, визнав мене потерпілим в тих подіях, до речі цю справу взяв до розгляду ЕСПЛ. І ось 24 березня 2021, там же ( в іншому кабінеті), інший слідчій в підозрі звинувачує мене, в тому числі і тих подіях??? Дивні справи... одна рука не знає що робить інша. Тому очевидно що це політичні розборки і ціль Семен.

4. Далі затримання, повели у сумнівно відому тюрму СБУ на Аскольдовому. Був цікавий момент, спочатку мене без аналізу на Ковід не хотіли приймати в тюрму..., мені почав " подобатися" цей вірус..., але потім все ж таки закрили. Процедура теж була пристойною, все толерантно ( на скільки це можливо в тюрмі), зробили навіть безкоштовний тест на Короновірус, результат негативний ( единна добра новина з ранку). Далі все по протоколу...

5. Привели в камеру. Двомісна, два металевих ( чудернацько зварених) ліжка, стіл, вмивальник, загорожений, не високою стінкою туалет ( без бачка, воду вмикають окремо, через охорону), табурет, тумбочка, вішалка на чотири гачка, наче все. Камера більш-менш чиста, є вікно (матове). Спочатку видали набір арештанта: матрас ("вата", мені дістався старий, вата давно вже мігрувала в середні), подушку ( таке собі), ковдру ( дуже тоненька), постільну білизну ( сіра, в дірочках ( пару штук точно було), короче стара але чиста) та посуд металевий, а ще рушник ( маленький, типу " вафельне"). Оцінивши це все я зробив висновок, однозначно умови набагато кращі, за ті що були в 14 році на війні.

6. Крім особистих речей, в камері можна мати телевізор, чайник, деякі продукти харчування, але все це можна передати лише через передачі. В тюрмі є бібліотека. Годують тричі на день, це теж краще ніж в 14-му, тоді ми були на підножному ( реально рятували волонтери). Щоденна прогулянка ( не довелось, забрали на суд). Більше нічого цікавого, я практично проспав весь час ( давно хотів виспатись, не в таких умовах, але той хто хоче відпочити мене зрозуміє).

7. Провів залишок 24 березня та ранок 25 в камері. Після сніданку ( вівсянка "сєр") повезли на суд (Печерський), там довго пробув в маленькій камері десь 2 м2, було важкувато. Там же були побратими Новіков ( весь у синцях) та Орленко, як говорили мої " подельники". Результат суду відомий.


В принципі це все, сиджу зараз дома з браслетом на нозі. Побратими вчора купили продукти і телефон, тепер я знову " на зв'язку", накінець вчора поговорив з мамою, дружиною, дочкою та сестрою пояснив їм все, заспокоїв, це мабуть найголовніше коли рідні тебе підтримують ти і розуміють.


Ну і на останок. Вчорашнє рішення про арешт Семена Семенченко це ганебна пляма на саму сутність незалежності України, влада що не шанує своїх захисників не має майбутнього, вчора Зеленський, змусив об'єднуватись патріотів проти своїх репресій. Для мене порох ворог, але навіть він не опускався до такого рівня.
Сумно, знов кляті как цапи, правлять в моїй країні, знову потерпають все більше патріотів, до чого це приведе вже відомо.
Так доля України, вона жива лише за рахунок жертв її патріотів.

---
Текст з особистої сторінки ФБ Сергія Акимовича


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини