Камянець-Подільський » Блогери » Козак Руслан » Короновірус та сміття

Короновірус та сміття

  • 1 059
  • (Оцінок: 0)
Короновірус та сміття
Короновірус та сміття

Каньйон річки Смотрич, там не поступається Дністровському, хіба що шириною і глибиною річки Смотрич. Висота берегів в районі села Цибулівка не поступається висотою берегів в Бакоті з лівої сторони по течії річки Смотрич. Весною зацвітає величезна кількість різновиду квітів. Для більшої користі наших мандрів, брали з собою місткість і з двох джерел які знаходяться на висоті (на мою думку метрів 80) набирали воду. Малого мандрівника ця місцевість вражала своєю красою і висотою та величчю..Чудернацькі механізми (гігантська щебенева дробілка на верху, і потужні екскаватори і інші механізми в низу в кар'єрі) це все в дитячій фантазії створювало казку про землі в Тридев'ятому царстві. Проходили ми на той час до десяти кілометрів, і про втому ніхто навіть не споминався.

Гнівний пост Олександра Данюка у ФБ про відношення людей до природи!
Автор - https://www.facebook.com/profile.php?id=100009745536175


1) Коронавірус це тільки початок того про що нас застерігає природа. Ще коли внуку Роману було три роки, він на той час вже добре стояв на ногах, ми відправлялись в далекі для Романа мандри від селища Цукрового з-ду до Цибулівського кар'єру.


2) І от карантин!!! Людей там практично багато не буває, вирішили піти погуляти. На що розраховували, весна, свіже повітря, момент пробудження після зимової сплячки природи і нові враження після певної ізоляції. Це все малювала наша фантазія під впливом спогадів та уяви.


3) Але в одному місці страшна реальність це все перекреслила, бо ще по дорозі яка веде до кар'єру, ми побачили величезні купи сміття!!!
Це не те сміття яке розносить вітер, це побутове сміття яке згружають вантажні машини! Ось за це дійсно треба приміняти штрафи і не в 51000 гривень, і заставити розчисти ту місцевість. Але було ще не все. В одному з мальовничих урвищ (глибиною приблизно 60 метрів) якісь недотварюки, бо тварини на таке не здатні, влаштували маштабне звалище викиду виробничого та побутового сміття...Про наш шок від побаченого писати не буду.


4) Питання? Чи є в нас у місті чи районі екологічна служба яка не просто отримує зарплату! Надіюсь що цей допис хтось таки поширить і можливо його прочитають наші поки що в лапках екологи!!! Поки що не шановна екологічна служба звертаюсь до Вас.


5) ХЛОПЦІ! В МЕЖАХ 5км ВІД КАМ'ЯНЦЯ, Є НЕ ВИКОНАНА ВАМИ РОБОТА. ЩОБ ЇЇ ВИКОНАТИ, БАБЛА ЯК ТЕПЕР КАЖУТЬ ЗОВСІМ НЕ ПОТРІБНО. ТАМ НАВПАКИ ВАШІ БАГАТОТИСЯЧНІ ПРЕМІЇ.
НЕ СИДІТЬ В КАБІНЕТАХ, НЕ ПРОТИРАЙТЕ ШТАНИ ДАРЕМНО. ВІЗЬМІТЬ ПАРУ КГ. ШАШЛИКУ, ВИЇДЬТЕ В РАЙОН ДРОБІЛКИ, ПИЙТЕ ПО СТО ГРАМ. ВІДПОЧИВАЙТЕ, МІСЦЕВІСТЬ ТАМ ДЛЯ ЦЬОГО ЗАШИБІСЬ. І ЧЕРЕЗ ДЕЯКИЙ ЧАС ДО ВАС ПРИЇДЕ ПРЕМІЯ НА МАШИНІ З СМІТТЯМ.
А ТОДІ ВЖЕ ВИРІШУЙТЕ ЧИ БРАТИ НАЛІЧКОЮ (АЛЕ ТАК ЩОБ НІХТО НІ СНОМ НІ ДУХОМ), АБО СКЛАДАЙТЕ ПРОТОКОЛ (МОЖНА ПРОТОКОЛ-НАЛІЧКА) ЧЕРЕЗ МАШИНУ, БУДУТЬ І ПОКАЗНИКИ І ШАШЛИК ОКУПИТЬСЯ, І В КИШЕНІ ВІТЕР НЕ ГУЛЯТИМЕ. А МИ ВАМ БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ФОРМУ РОЗРАХУНКУ З ТИМИ СМІТТЄ-ЗЛОЧИНЦЯМИ, А ВАШІ ПРАВНУКИ ВАМ ЗА ЧИСТОТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини