Камянець-Подільський » Свобода в Кам`янці » Євро-революція в Кам'янці

Євро-революція в Кам'янці

  • 2 392
  • 1
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
Євро-революція в Кам'янці
Євро-революція в Кам'янці

Кам`янець-Подільська ВО "Свобода" - "Ми закликаємо українців, усіх патріотів, які усвідомлюють, що наше майбутнє – це майбутнє в европейській родині, в европейському співтоваристві вийти на майдан".

:smailuk1:  Кам`янчани! Усі бажаючі можуть приєднатись до акції протесту з 22 листопада, яка буде проводитись на розі вулиць Огієнка та Соборна!

 

Якщо ви не можите прийняти участь, допоможіть фінансово!

Проводиться збір коштів (намет Свободи біля Білої хати) на поїздку до Києва (24 листопада)!

Навіть 1 гривня - це Ваш вклад.

А також на гаманці Січі з приміткою -На революцію!

(Обіцяю всі гроші віддати в скриньку допомоги.)

Вебмані:

 

z126879431695

 

u140615963224

 

Яндекс гроші: 410011048534340

_________ _ _ _

Також усі бажаючі поїхати власним транспортом, або хто хоче взяти до себе в автомобіль попутніх звертайтесь за телефоном:
т. 097-94-70-69-1

 

  Особисто Я заступаю завтра на чергування в палатку!

 

А ти можеш пити пиво, ганяти балду, дивитись телевізор та чекати покращення!

 

:smailuk12: АБО ПРИЄДНУЙСЯ! Разом ми сила!

 

Свобода почала акцію протесту в Кам`янці-Подільському

в ночі 22 листопада 2013 року.

 

Свобода почала акцію протесту в Камянці-Подільському

 

____

 

Офіційна заява ВО Свобода

 

 

21 листопада 2013 року Янукович та Партія регіонів підло, цинічно і підступно, як справжні шулери, обдурили українську націю, різко змінивши політичний вектор держави і продавши Україну Кремлю.

 Зрадницький колоніальний азаровський уряд своїм розпорядженням офіційно зупинив процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію з ЄС і різко розвернув політичний курс України у бік Росії та Митного союзу. У розпорядженні Кабміну йдеться "про відновлення активного діалогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу і державами — членами СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв`язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави".

 Шулери, які сьогодні перебувають при владі, цілий рік вішали локшину на вуха українцям, розповідаючи про свій "європейський курс". Але 21 листопада вони "кинули" власних громадян, забравши в них надію на краще життя, і вирішили продати країну Кремлю.

 Через підлу зраду Януковича і Партії регіонів українська нація опинилася у реальній небезпеці. Над нею нависла загроза втрати суверенітету і перетворення у провінцію Москви, де вічно і незмінно правитиме Янукович і його "сім`я".

 Кримінально-олігархічний режим "данєцкіх" нуворишів, що панує в державі, готує для українців резервацію та реставрацію потворного "совка". Усіх незгодних бандити спробують запроторити у в`язниці. Свободу слова та зібрань буде ліквідовано остаточно. Україна під керівництвом Януковича зануриться у кримінальну диктатуру з тотальною бідністю та безправ`ям.

 Сьогодні українці мають максимально мобілізуватися і проявити громадянську активність – сказати рішуче "Ні!" "регіональній" кліці, яка забирає у нас шанс на побудову гідного вільного життя.

 Маємо усвідомити: Янукович і Партія регіонів розуміють лише мову сили. Або вони заведуть нашу країну у темряву "совка" і диктатури – або ми кинемо їм виклик і переможемо!

 Закликаю усіх українців і киян вийти 24 листопада о 12-й годині на мітинг до пам`ятника Шевченку на знак протесту проти зриву підписання Угоди про асоціацію з ЄС та державної зради Януковича і Партії регіонів!

Анатолій Вітів,

народний депутат України від ВО "Свобода"


------

Останні коментарі:

олег карун
олег карун

свобода організуйте поїздку на майдан


 

Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини