Камянець-Подільський » Свобода в Кам`янці » Позачергова сесія по мовному законопроекту

Позачергова сесія по мовному законопроекту

  • 1 927
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Позачергова сесія по мовному законопроекту

Олександр Симчишин закликав депутатів Хмельницької міської ради скликати позачергову сесію для розгляду ситуації з приводу ухвалення мовного закону

 


4 липня 2012року у ході пікету Хмельницької обласної державної адміністрації проти ухвалення Закону Колісніченка-Ківалова депутат Хмельницької міської ради, заступник голови Хмельницької обласної «Свободи» Олександр Симчишин публічно звернувся до Хмельницького міського голови Сергія Мельника, обраного від «Батьківщини», секретаря міської ради, водночас голови міської «Батьківщини» Валерія Лескова, голови фракції «Батьківщини» у міській раді Костянтина Чернилевського з вимогою негайно скликати позачергову сесію Хмельницької міської ради для розгляду ситуації з приводу ухвалення Закону Колісніченка-Ківалова.

Того ж дня, три депутати від ВО «Свобода» Віталій Діденко, Володимир Гончарук та Олександр Симчишин направили офіційного листа міському голові та секретареві міської ради з вимогою негайного скликання позачергової сесії.

 

Прес-служба Хмельницької міської організації ВО «Свобода»

Ігор Сабій вимагає від керівництва Хмельницької обласної ради негайно скликати позачергову сесію для розгляду мовного закону

 

Сабій4 липня 2012 року Хмельницька «Свобода» провела пікетування обласної державної адміністрації.

В ході пікету голова фракції ВО «Свобода» у Хмельницькій обласній раді, голова обласної «Свободи» Ігор Сабій озвучив до керівництва обласної ради вимогу негайно скликати позачергову сесію для розгляду ситуації з приводу ухвалення Закону Колісніченка-Ківалова.

Фракція ВО «Свобода» у Хмельницькій обласній раді направила відповідного листа голові обласної ради Миколі Дерикоту, а також звернулася до голови фракції «Батьківщини» Івана Гладуняка та голови фракції Фронту Змін в обласній раді Олександра Ксенжука з пропозицією підтримати ініціативу свободівців та зібрати необхідну для скликання позачергової сесії кількість підписів депутатів.

«Керівництво обласної ради, зокрема, п.Дерикот, спілкуючись з виборцями у мажоритарних округах, де очевидно планує обиратися наголошує на тому, що стоїть на принципах захисту українських цінностей, української мови. Ось тепер ми побачимо їхню справжню суть. Чи готові вони зректися мови своїх батьків, дідів, прадідів на догоду українофобам? Чи готові брати участь у розколі України? Ми вимагаємо скликання сесій усіх місцевих рад, ухвалення відповідних звернень та конкретних дій на захист української мови», - сказав Ігор Сабій.

 

 

 

 

 

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини