День Молоді 2014 в Кам'янці-Подільському

  • 2 050
  • (Оцінок: 0)

29 червня 2014 року в Кам`янці-Подільському на сквері "Гунські Криниці" (Водойма/Фонтан) завдяки ініціативній молоді міста було проведено День Молоді.

Дивитись відео День Молоді 2014 в Кам'янці-Подільському:

Участь в організацїі свята приймали: МГО "Ініціатива і Розвиток", спортивний рух "Street Workout", танцювальна студія "На Бісс", брейкданс команда "Texas team", поетичне творче об`єднання "Pheonix", музичні гурти "DenDi", "Ремікс", "SV-Project" та переможниця конкурсу "Голос Кам`янця" Молчанкіна Діана.

Під час свята було проведено показ мод від "ModaS" та "ART-Studio", завдяки активісту Дмитру Бойко було проведено квест для молоді "Вулицями старого Кам`янця" та організовано турнір з настільного тенісу серед аматорів. Захід відбувся в патріотичному дусі, були і обласні змагання з брейкдансу під назвою "Хіп-Хоп в Маси 2014", поетичні читання молодих місцевих поетів, відбулась вистава "Проблеми сучасної молоді" за участю акробатів, спортсменів та танцюристів під егідою Андрія Повознікова та концерт із молодіжними музичними гуртами.

Організатори: Андрій Заєць, Андрій Повозніков, Дмитро Бойко.

 

Партнери: Відділ молоді і спорту Кам`янець-Подільської Міської Ради, партнер проведення змагань з брейкдансу Страхова компанія "PZU Україна", Андрій Булатович - послуги звукорежисера (Студія звукозапису "Auramusic"), Андрій Зоїн - надання музичного обладнання (Мистецький фестиваль "Respublica"), Піцерія "МакСмак" - за підтримку в організації концерту.

Україна, Хмельницька область,
місто Кам`янець-Подільський
2014


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини