Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » В Кам'янці свиснули 2,5 мільйони гривень

В Кам'янці свиснули 2,5 мільйони гривень

  • 3 893
  • (Оцінок: 0)

За повідомленням прокуратури в Хмельницькі області у м. Кам’янець-Подільський свиснули з державної власності  2,5 мільйони гривень - комплекс будівель площею понад 1100 квадратних метрів.

Навчальний заклад, всупереч передбаченої законом заборони на відчуження державних об’єктів освіти, без належних на те підстав та повноважень, а також без визначення вартості майна, з мотивів начебто непридатності та відсутності потреби використання, реалізував комплекс будівель (Національною академією державної податкової служби України) одному з товариств, яке належить близьким родичам колишнього керівника Національної академії державної податкової служби України.

Одразу після продажу, зазначений об’єкт нерухомого майна товариством передано в оренду Кам’янець – Подільській філії Національній академії державної податкової служби України, за користування яким йому сплачено понад 2 мільйони гривень бюджетних коштів.

 

Відтак, прокуратура області звернулася у суд з позовними вимогами про витребування майна із незаконного чужого володіння.

 

angry І от так з`являються декларації чиновників, що зберігають вдома по кілька мільйонів готівки!


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини