Кінотеатр "Сінема"

  • 12 830
  • 1
  • (Оцінок: 0)

Сьогодні ми пропонуємо Вам інтерв`ю з співвласником кінотеатру "Сінема". Що знаходиться в приміщенні Юності.

Ваш адмін спілкувався з пані Наталі, намагаючись дізнатись щонайбільше цікавої інформації про єдиний кінотеатр в Кам`янці-Подільському.

 

Розклад сеансів "Сінема"

 

Отже, протріть окуляри, закапайте візинчику, наведіть чіткість і поїхали:

- Коли було відкрито кінотеатр?

- 11 січня 2008 року

 

 

- Розкажіть по технічні характеристики вашого кінотеатру.

- Ізюминкою нашого кінотеатру є звукова системаDolby Digital Surround EXїї особливістю є трьохвимірний звук, від якого саме ваше тіло сприймає звук і реагує на нього...

Щоб  не заглиблювати користувачів у подробиці ми наведемо коротку довідку:


 

Новітній Dolby формат, Dolby Digital Surround EX був представлений увазі публіки в 1999р. Його особливість в додаванні третього surround-каналу в формат Dolby Digital. Це дозволило посилити реалізм що відбувається на екрані завдяки більш точному розташуванню звуку і вражаючим спец-ефектами. Третій канал відтворюється колонками, розташованими за спиною у глядачів, в той час як лівий і правий канали відтворюються динаміками, розташованими на бокових стінах.

формат dolby digital Surround EX


- Який час роботи кінозалу?

- Працюємо з 10:00 до 24:00. Останній сеанс починається в основному в 21:30, 21:45 (в залежності від тривалості фільму). Сеанси поза вказаним часом демонструвати не вигідно, так як  в місті є проблеми з нічним транспортом, добиратись на таксі не кожному по кишені....

- Скільки в середньому глядачів сидіть в залі?

- Це залежить від самого фільму та періоду року. Наприклад зал був повністю заповнений під час фільмів "Тарас Бульба" та "Адмірал", на Адмірал навіть бабусі на костилях приходили, цей фільм підняв глядачів усіх вікових груп. А також Кам`янець це специфічне місто, якщо наприклад в інших містах на фільм "Територія незайманості" прийшло дуже мало глядачів то у нас був Аншлаг! 

- На яку кількість осіб розрахований зал?

- Усього 110 місць з них 6VIP (м`які шкіряні дивани, по 2 чоловіка на один, що знаходяться на найвищі точці залу, вартість від 20 до 50грн. примітка адміна)- Яка мінімальна кількість глядачів для початку сеансу?

- 5 чоловік. Якщо менше ми сеанс не розпочинаємо.

- З скількох чоловік складається Ваша команда.

- Усього нас шестеро.

- Які правила у Вашому кінотетрі?

- взагалі майже ніяких, єдине що вимагається від глядачів це не шуміти, не приносити їжу в скляних тарах і не лузати зернята. На початку роботи "Сінема" кам`янчани використовували ніші для стаканчиків, як сміттєві бачки, приносили з собою різні салати та м`ясні закуски. Сьогодні культура мешканців, уже набагато вища.- А сміття після сенсів багато залишається?

- В основному, коли дитячі сеанси багато розкиданого попкорну

- У Вас знижки чи клубні картки існують?

- Так, знижки є для груп більше 20 чоловік, знижка складає 20%.  Знижки не діють на світові прем`єри! і якщо є заборона фірми правовласника фільму. Також за рахунок власників кінотеатру робимо сеанси для дітей з інтернатів. А ось клубних карток поки не має.

- Які проблеми на сьогодні є  в кінозала?

- Відсутність перспективи розвитку, через відсутність приміщення для другого кінозалу, най найбільше пригнічує. Наприклад було багато запитань від наших глядачів, чому ми не демонструємо "Трансформери -2 ? В день примєри, ми не маємо права демонструвати одночасно мультфільм "Льодовиковий період" та "Трансформери-2", бо фірми правовласники цього не хочуть. А якби було 2 зали то будь-ласка!

*(примітка: наприклад власники "Льодовикового періоду" хочуть щоб мультфільм демонструвався щоденно по 6 сеансів протягом першого тижня, а власники "Трансформерів-2" щоб по 7 сеансів на день)

 Частина звукової системи - Dolby Digital Surround EX

 

- А чому Ви не викупите зал в Дружбі?

- Навколо Дружби зараз тягнуться судові справи. Все не так просто, як здається...

- А не забагато для Кам`янця-Подільського аж 2 кінозали?

- Для 100 тис. міста це правило!

На цьому і завершимо, дуже жалкуємо, що красива пані Наталі відмовилась сфотографуватись.

Бажаємо "Сінема" сотні глядачів та десятки аншлагів! і 2-го залу... 

 

 

Піцерія - кафе біля залу продає попкорн, напої та смачну їжу, зокрема піцу з п`єцу  СМАКОТА!, вартість маленької піци - 15грн., великої - 30 грн.Передрук даного матеріалу , лише з дозволу адміністрації сайту!


------

Останні коментарі:

Наталія
Наталія

В піцерії потрапили на трансляцію фільму, можна дізнатись о якій годині приходити до початку?

Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини