Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » А в Кам'янці для бюрократів Монте Карло!

А в Кам'янці для бюрократів Монте Карло!

  • 2 172
  • (Оцінок: 0)

15 лютого на 5-му каналі відбулося ток-шоу «Майдан». Цього разу разом з 4-ма іншими секретарями міських рад хизувався своїм інтелектом і Михайло АНОСОВ. Склад лекторів був такий: Олесь ДОВГИЙ -Київ (столиця), Микола ЛЕВЧЕНКО та Геннадій КЕРНЕС - Харків і Донецьк (обласні центри-мільйонники), Василь БОЙЧУК -Івано-Франківськ (обласний центр) і Михайло АНОСОВ - Кам`янець-Подільський (100-тисячне місто обласного підпорядкування).

 

Тема ток-шоу передбачала - Як бюрократи розкрадають державне корито та місцеві бюджети, їхні стосунки з центральною владою тощо. На жаль, ведучий погано тримав аудиторію і конструктивною дискусію назвати було важко, бо секретарів міськрад невпинно тягнуло на розмови про політику. І це не дивно, адже представляли вони різні сили: Київ -Блок ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, Донецьк і Харків - Партію регіонів, Івано-Франківськ і Кам`янець-Подільський - БЮТ. На діалог розраховувати було важко...
Аносов хвалився колегам про минулорічне перевиконання бюджету міста, своєчасні виплати пенсій, зарплат бюджетникам і минулого року, і за січень року поточного:

- 2008 року ми не мали ніякої заборгованості за газ, -повідомив секретар нашої міськради. - Ясно, що ЖКГ не може працювати ідеально, у всіх однакові проблеми, але в нас перебоїв ні з водою, ні з газом, ні з опаленням немає. За захищеними статтями за січень ми виконали все. (Ще б пак - платити найвищі комунальні в Україні, а маленькі зарплати виплатити і не важко!)


Приріст населення у нас найбільший по області. Коли область має мінус 0,9 за рік на тисячу населення, то ми маємо 10,7 - у плюсах. Це говорить про те, що в Камянці, напевне, можна жити, і люди хочуть тут жити. (А якже - примусово приписати всіх студентів до жителів міста!, а це біля 7 тис!!!!!)

Першопричиною ефективної роботи міської влади секретар Кам`янець-Подільської міськради вбачає у наявності команди, котра має спільну стратегію.

- У нашій міськраді - шість політичних сил, але на першій же сесії між ними було укладено меморандум про співпрацю, коли справа стосується життєдіяльності міста, - підкреслив Михайло АНОСОВ. -Це основне, і це для нас святе. Що стосується загальнополітичних тем, то кожна партія працює так, як вона вважає за потрібне. (Які свині, що хлебчуть з державного корита були - такі і прийшли!)

Реакція секретаря Київради Олеся ДОВГОГО пояснює враження від почутого. «З якої Ви країни?», - запитав він у Михайла Дмитровича.

- Я з тієї країни, яка називається Україною. Я люблю цю країну і працюю на неї. Якщо Ви не вірите в те, що я сказав, візьміть делегацію, приїдьте до Камянця, перевірте, - відповів Михайло Дмитрович. ( і не забудьте показати як живуть звичайні мешканці, і на ринок його поведіть і розкажіть йому як на 800 грн. в місяць вижити!)

Найбільш харизматично висловився харківянин Микола ЛЕВЧЕНКО:

- Вам залишається лише аплодувати, - заявив він у прямому ефірі, - ми не можемо похизуватися такими успіхами. Можна сказати, що Ваше місто - Монте-Карло в Україні... (Пацюк - пацюку, біля корита не тільки рохкає, але й вихваляє!)

Може, з його легкої руки прикре прізвисько Палермо, яке надбав Кам`янець у 90-ті, зітреться, і нас усе більше порівнюватимуть із загальновідомим символом благополуччя? ( УГУ і бідноти, 60% кам`янчан отримують на руки менше 900 грн.!)


...Під час ток-шоу відбулося інтерактивне голосування, в якому глядачі висловлювалися з питання «Хто винен у проблемах Вашого населеного пункту?». Його результати говорять самі за себе: місцева влада - 74%, центральна влада - 23%, ми самі - 4%.

А результати переконливо дали відповідь нахабним політикам на їх солодкоголосі вихваляння!

P.S. Головне щоб бидлократу, який постійно голосує за одних ітих же політиків, стало поменьше!


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини