Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » Презентація книги "Нація, яка не капітулює" м. Кам'янець-Подільський

Презентація книги "Нація, яка не капітулює" м. Кам'янець-Подільський

18 березня о 15.00 в готелі Клеопатра, м. Кам`янець -Подільський, відбудеться презентація книги "Нація, яка не капітулює"

Нещодавно в київському видавництві «Українська видавнича спілка» побачила світ книжка «Нація, яка не капітулює», що проливає світло на історію національно-визвольного руху Ірландії з середини XIX століття донині, дає можливість зрозуміти, що історичні долі ірландців та українців є схожими, і проаналізувати пройдений шлях кельтського народу від вимираючої нації до успішної держави Європи.

Жодна нація світу не має такої тривалої історії боротьби за своє звільнення від різних загарбників, як ірландці. За останню тисячу років у них відбулося до трьох десятків повстань. Ірландці вижили в геноцидах, зберегли світогляд, автентичність, культуру і мову, побудували країну для своїх нащадків…

книга Нація, яка не капітулює


Чи може наша нація, всупереч будь яким обставинам і труднощам, стати гідним і шанованим народом – як це зробили ірландці. Книга висвітлює історію національно-визвольного руху Ірландії з середини XIX століття по сьогодення. Праця містить чимало відомостей про часи народної самоорганізації, боротьбу Ірландської Республіканської Армії, етапи державного будівництва та світоглядові і ментальні особливості ірландців.

 

Збірка статей дає можливість зрозуміти і проаналізувати шлях кельтського народу від вимираючої нації до успішної держави Європи. У книзі вміщено статті діячів українського націоналістичного руху, які представляють собою Українську Військову Організацію, Закордонні Частини Організації Українських Націоналістів, Спілку Української Молоді «Сумщина» та Молодіжний Націоналістичний Конгрес.  


------

Останні коментарі:

admin
admin
:smailuk7: Привіт Калмір! Ти де так довго пропадав?
Цитувати Скарга
bogdan678
bogdan678
пропадав... :smailuk3:
Цитувати Скарга
sivergrad
sivergrad
Презентація книги "Нація, яка не капітулює".
https://www.sip-cn.org.ua/1432-prezentacya-knigi-nacya-yaka-ne-kaptulyuye.html
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини