Ще один кіл в кодло пузатиків!

  • 1 779
  • 1
  • (Оцінок: 1)
Ще один кіл в кодло пузатиків!
Ще один кіл в кодло пузатиків!

Шановна громада м.Кам'янця-Подільського, кам'янчани !
Вітаю усіх із остаточною перемогою у судовому процесі !

Верховний Суд поставив остаточну крапку щодо існування і роботи Громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільська міська рада де мене (Валентина Магілат) обрано головою Громадської ради.


БОРІТЕСЯ-ПОБОРИТЕ!

Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу виконавчого комітету Кам’янець-Подільська міська рада, а рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду від 21.05.2018р та постанову Сьомий апеляційний адміністративний суд/від 22.11.2018р. - без змін .


Щиро дякую за високу професійність у відстоюванні інтересів громади міста та представників інститутів громадянського суспільства Елена Баблонюк ! Щиро дякую членам Громадської ради, які приходили на засідання суддів і давали свідчення !


Щиро дякую депутатам міської ради від фракції ВО "Свобода" Кам'янець-Подільський та її очільнику Михайло Посітко за підтримку у судових процесах та у міській раді ! Щиро дякую усім кам'янчанам, хто мав терпіння і розуміння та підтримував громадськість міста у відстоюванні своїх порушених прав виконавчим комітетом міської ради і особисто міським головою @Михайло Сімашкевич.
Щиро дякую усім опонентам - ви нас зробили сильнішими і набагато освідченішими !


Маю ПРАВО звинуватити міського голову @Михайло Сімашкевич, заступника міського голови @Григорія Горшунова 16 членів @Виконавчий комітет Кам’янець-Подільська міська рада, народного депутата по 193 округу @Волидимир Мельниченко у протиправних діях і перевищенні своїх повноважень під час прийняття незаконних рішень щодо Громадської ради при виконавчому комітеті та здійснення втручання у внутрішню діяльність Громадської ради !


Орган місцевого самоврядування не наділено повноваженнями щодо припинення діяльності Громадської ради (п.68 ПОСТАНОВИ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ Верховний Суд)


Маю ПРАВО звинуватити провладну частину депутатів міської ради VII скликання і секретаря міської ради Дмитрий Васильянов у спільному зговорі щодо зупинення діяльності Громадської ради чрез її активну позицію і зупинення розкрадання земель громади міста, високих тарифів МТВЕ, знищення природно-заповідної території, відстоювання інтересів учасників АТО і сімей загиблих героїв і т.інш.
Ви забрали у громади міста і її делегованих представників громадськості 5 років ! Ви витратили кошти із бюджету громади міста - платників податків кам'янчан на цю судову тяганину, оплату праці працівникам виконкому, водієві і утримання автомобіля, оплату на відрядження до суддів вищої інстанції ! Ви через свої неправомірні дії змусили терміново звільнитися працівниці виконкому міської ради позбавивши її родину заробітку ! Ви вступили у попередню змову із нардепом @Мельниченко В.В. щодо ліквідації Громадської ради у нашому місті ( про це ви особисто сказали на одному із засідань Громадської ради у присутності її членів) бо члени Громадської ради самі змінили свого голову Олега Гільовського і один із членів Громадської ради Сергій Берлінський від свого імені за особистим бачення подав свої особисті звернення до президента України, Верховної ради України до Громадської ради при виконкомі міської ради щодо припинення війни в Україні! Ви намагалися зіштовхнути між собою представників різних громадських організацій нашого міста зробивши провокацію утворивши протизаконно ще одну громадську раду, яка виконувала всі ваші забаганки і підігрувала вашим незаконним рішенням!

Ваші дії підпадають під ст. 364 Кримінального Кодексу України !

Ви не достойні бути представниками громади у органі місцевого самоврядування і приймати рішення для нашої громади міста Кам'янця-Подільського!


Шановні кам'янчани ! Ці особи вже заплямували себе перед громадою міста приймаючи протиправні із перевищенням своїх повноважень рішення щодо представників громадськості нашого міста і рішення щодо розкрадання ресурсів і скарбниці нашої громади використовуючи свої посадові можливості і повноваження ! Не дайте їм жодного шансу знову прийти на рівень прийняття рішень для нашої громади і на посаду міського голови !
Вірю у вашу мудрість ! Не зганьбіться, кам'янчани !

--

Пост Валентини Магілат у ФБ


------

Останні коментарі:

Юрій Дорош
Юрій Дорош

А чи не могли б Ви звернути увагу на репресії що коїть міська рада із 2000 року та вбила ветеранів війни та праці моїх батьків, та вбиває мене, загарбує власність, фальшує борги, судові рішення...

Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини