Бабія - ледь не побили.

  • 2 382
  • (Оцінок: 0)
Бабія - ледь не побили.
Бабія - ледь не побили.

Бабія - ледь не побили. а так званого мера, ще трішки. в лайні б втопили.. але новостворене "Сміттєзвалище" - на замок ЗАКРИЛИ!!!

Бабій Сергій Віталійович, як заступник міського голови м.Кам`янець-Подільського. прийняв жіночий "удар" весь на себе. та ревно запевняв, що виправлять те. що як завжди з "добрими намірами", хотіли зробити, для мешканців міста.

Дивитись відео Бабія - ледь не побили.:

________________________________________________

Нагадую. за Розпорядженням типу мера з квітня 2018 року, . додумалися організувати "Сміттєзвалище" на території 16 га., практично в Центрі міста.

На відео:

ще одне відео - https://www.youtube.com/watch?v=Pke2wPs2Eoc


Бабій С.В., приїхав без водія, але групу підтримки тримав на відстані. справно переконував, що отримує гроші громади, тому причин брехати йому не має. і все очистять та звільнять від сміття за місяць- два.

Вірити про "красіво" і "всьо хорошо" ніхто не хотів. тому, наполягали. щоб встановити стовпці, плиту.чи шлагбаум для того, щоб перекрити в`їзд. і тільки за потреби його відкривати.


 Хотів. не хотів, обіцяв і ревно просився з заявами, що його призначила громада на посаду і він готовий відповідати за свої слова. але, на наступний день. знову почали приїжджати машини та звозити все більше сміття..
Тоді. нарешті Бабій С.В., наказав. встановили дерев`яне тимчасове перегороджування. а вже 26 липня 2018 року, забетонували і повісили замок на постійному шлагбаумі.

Жінки - то СИЛА.

Знову. показали приклад, що проблеми міста ВСІМ провладним, партійним та псевдо патріотам не цікаві. бо, тут потрібно щось робити. а не кричати гасла, чи факелами бігати.. або ще краще, ділити хто більше вкрав.

ДЯКУЮ, мешканцям які не мовчали, не чекали переписок, обіцянок.. а організувалися і відстояли частину міста. Пишаюся Вами, Ви Молодці!!!!

 

На сьогоднішні. мешканці з даного округу, запропонували від себе Кандидата в Депутати на наступні вибори - мою тезку пані Вікторію. =) повністю підтримую та чим зможу радо допоможу ;) Роботу - для громади і на громаду, потрібно показувати до виборів.а не перед виборами.


P.S:

Бабій С.В., мені зауважив, щоб я не тільки його критикувала та висвітлювала коли він бреше, а щоб і показувала, коли. "Бабій, відповідає за свої слова".
Наш. дорогенький Сергій Віталійович, так . Ви дотримали свого слова та перекрили проїзд, через 2 тижні після того. як виставили відео і тд., але чому, не чули людей роками, коли дійшло вже до критичної ситуації і мешканці були готові на самі радикальні методи, нарешті тоді "за-пообіцялися".

---
Ви не розводите котиків і не висаджуєте огірків з помідорами, а проживаєте з родиною в місті.

Тому, шануйте та поважайте мешканців, просто ВИКОНУЙТЕ свої обов`язки. і люди це оцінять, бо навчилися відрізняти, хто є хто.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини