Екскурсії Камянець Подільський
 
» » » Як Конюшенко на свій ФОП отримав 25 держзамовлень

Як Конюшенко на свій ФОП отримав 25 держзамовлень

           753     0   |  

За два роки депутат Кам’янець-Подільської міської Андрій Конюшенко на свій ФОП отримав 25 держзамовлень від департаменту міської ради, депутатом якої він на сьогодні є. Загальна сума цих договорів складає 3,8 млн грн.


Закупівлі – один із ласих напрямів, які цікавлять посадовців і бізнес. До 2015 року ця сфера була практично у закритому режимі. Так, можна було прочитати інформацію про закупівлю, можна було навіть піти на засідання тендерного комітету, однак багато закупівельних процесів відбувались за «закритими дверима». Після появи електронної системи в Україні – моніторинг здійснення закупівель бюджетними організаціями значно полегшився. Ми бачимо оголошення, бачимо учасників та їх пропозиції. Однак є ще лазівки, які використовуються для деяких зловживань. Наприклад, допорогові закупівлі. І тому саме цій темі ми приділяємо багато уваги.

У цьому матеріалі мова піде в основному про допорогові закупівлі. А також про депутатів, які дивним чином, отримавши мандат, почали отримувати договори зі структурними підрозділами тієї ради, де вони є депутатами. Точніше, мова сьогодні піде про одного депутата.

Андрій Конюшенко є депутатом Кам’янець-Подільської міської ради від політичної партії «За конкретні справи», де був першим кандидатом у списку.

Бізнес депутата

За інформацією аналітичної системи Youcontrol депутат Конюшенко з 2007 року є директором приватного підприємства «Будкомплект», засновником та бенефіціарним власником якого на 100% є батько депутата - Олександр Конюшенко. Поряд з тим, з січня 2001 року він є фізичною особою-підприємцем. Андрій Конюшенко також має корпоративні права у багатопрофільному виробничому товаристві з обмеженою відповідальністю «Рокор» (30 %), що засноване ще у 1996 році та займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Її засновником знову ж таки є батько депутата, відомий у Кам’янці-Подільському будівельник Олександр Конюшенко (70%). Статутний капітал фірми сьогодні сягнув 15 млн грн.

Закупівлі компаній депутата

Тепер зупинимось на закупівельній історії зазначених вище юросіб та фізичної особи-підприємця. У 2016 році ТОВ «Рокор» отримало 464,7 тис. грн від комунального підприємства «Міськтепловоденергія» за проведення капітального ремонту. А у 2017 році департамент ЖКГ Кам’янець-Подільської міськради придбавав у компанії квартиру, заплативши 510 тис. грн. з бюджету міста.

Як свідчить ухвала суду Хмельницької області від 12 червня 2017 року, КП «Міськтепловоденергія» є фігурантом кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 191 КК України (привласнення чи розтрата чужого майна). В тексті самої ухвали зазначається, що посадовці КП «Міськтепловоденергія», які були замовниками будівництва та реконструкції котелень спільно з підрядниками ТОВ «Калина ІФ Лтд» та ТОВ БВ «Рокор», не в повному обсязі провели будівельні роботи, придбали майно, що не відповідає проектно-кошторисній документації по завищеним цінам, придбали будівельні матеріали та провели будівельні роботи по завищеним цінам. Цим посадовці привласнили державні кошти, розпорядником яких було КП «Міськтепловоденергія» в період з 2014 р по 2016 роки.


Джерело - більше детальніше на сайті dozorro.org


------
оцінило: 1 люд.

File engine/modules/linkenso.php not found.
File engine/modules/linkenso.php not found.

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:


Реклама на сайті Камянець-Подільський