Змагання Еко-ялинок

  • 2 176
  • 1
  • (Оцінок: 0)

24 грудня, в Кам`янці-Подільському будуть змагатись Еко-ялинки, на площі Польський ринок.

Битва еко-ялинок почнеться о 12:00 годинні.

Понад три десятки ялинок - виготовлених кам’янчанами (як правило школами) з підручних матеріалів, мають переконати нас в тому, що під Новий рік можна застосувати креативність й організувати собі святковий атрибут, зберігши живе дерево.
В цей самий час на площі розпочнуть роботу майстри по різьбі із дерева. Це буде парфоменс майбутнього фестивалю «Петроманія». Свою майстерність демонструватимуть наші талановиті земляки - Сергій та Іван Кляпетури, Сергій Дишлявий (м. Запоріжжя, чемпіон світу із швидкої різьби по дереву), Богдан Гладкий (м. Івано-Франківськ), Степан Дудчин (м. Калуш). З-під рук майстрів за день оживуть дивовижні дерев’яні скульптури, що можуть прикрасити як паркові зони міста, так і приватні подвір’я.
З 14.00 діти з батьками, які прийдуть на конкурс, будуть запрошені на драйвовий передноворічний ігровий майданчик. Разом з аніматорами пройдуть цікаві ігри, забави.
З 15.00 розпочне роботу конкурсне журі, яке очолить міський голова Михайло Сімашкевич, а членами журі будуть представники ГО «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів міста», мистецьких та екологічних організацій.
Оцінка конкурсних робіт відбуватиметься за критеріями: відповідність умовам конкурсу, креативність, естетика, оригінальність.
Підведення підсумків та нагородження учасників розпочнеться о 15.30 год. на головній сцені. Учасник, який став переможцем та посів перше місце, отримає винагороду в розмірі 3000 грн. за друге місце - 2000 грн, за третє місце – 1000 грн.
Усі учасники конкурсу нагороджуються дипломами та заохочувальними призами.
Конкурс проводиться з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності серед населення міста.
Завдання конкурсу:
- привернути уваги кам’янчан до необхідності збереження насаджень живої ялинки;
- розвивати творчість та креативність в підготовці до новорічно-різдвяних свят.
Після завершення нагородження о 16.00 в приміщенні міської «Ратуші» відбудеться відкриття виставки скульптур Сергія Кляпетури.


------

Останні коментарі:

admin
admin
Впевнено першість здобула патріотична бібліоялинка зі старих газет, яку виготовив колектив міської Центральної бібліотеки.
колектив міської Центральної бібліотеки.

Третє місце та грошову премію у розмірі 1000 грн. отримав коледж Будівництва, архітектури та дизайну. Друге місце та грошову премію 2000 грн. отримала родина Сивак”, - розповіли у прес-службі міської ради.
Cпеціальний приз від міського голови (тисячу гривень) отримав Олег Храпан. По 500 гривень отримали колектив НВК №8 за новорічну красуню з мішковини і бубликів та родина Поліщуків за креатив із шишок.
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини