Камянець-Подільський » Новини » Спортивні новини » Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів

Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів

  • 2 151
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів

Тріумф Кам`янець-Подільських тхеквондистів на Чемпіонаті України серед ДЮСШ , СДЮСШОР і КЛУБІВ ! З 30 жовтня по 2 листопада у Вінниці відбувся Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед дитячих , юнацьких спортивних шкіл , шкіл олімпійського резерву та клубів.

У чемпіонаті взяли участь близько 750 спортсменів України з усіх регіонів України , всього 64 команди. Вихованці Кам`янець-Подільського міського дитячо-юнацького клубу олімпійського тхеквондо ВТФ СК"ЧАЙКА" взяли участь у цьому чемпіонаті у складі збірної обласної ДЮСШ "ЮНІСТЬ" . На цьому чемпіонаті наші спортсмени показали високий рівень підготовки і здобули багато заслужених перемог!

Після підрахунку золотих медалей з результатом 11 перших місць наша ДЮСШ "ЮНІСТЬ" посіла перше командне місце і отримала звання Чемпіона України і кращої ДЮСШ в Україні!

Хочеться відзначити що ВІСІМ з одинадцяти ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ вибороли Кам`янчани ! СК "ЧАЙКА" ще раз підтвердив звання кращого спортивного клубу з тхеквондо ВТФ в Західній Україні !!! Головний трофей Кубок Чемпіонату України вирушив до Кам`янця-Подільського !Також у номінації "кращий тренер" переміг тренер-викладач ДЮСШ"ЮНІСТЬ" Чайка Сергій.

Чемпіонами України і володарями золотих медалей стали:

МАКСИМ МОКРИНЧУК, ОЛЕГ МАМАТОВ , СЕРГІЙ ЧАЙКА , ЛЮБАВА ИЛЬЧИК , ГАННА КОВАЛЬЧУК , ДАНИЛО БОБЛАНЮК , ХРИСТИНА ЩЕРБАНЬ , ВАЛЕРІЯ ТЕРЕХОВА !!! Срібними призерами стали : ВЛАДА НАРОЛЬСКАЯ , ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЄНКО , АРТЕМ СИТНИК , АРТЕМ ЖУКОВСЬКИЙ !!! Треті місця і бронзові нагороди виграли: НЕСТЕРОВ ДАВИД , ГЕЙМАЛ ВАДИМ , ДАНИЛЕВСЬКА АНТОНІНА ,КОЗАК ВЛАДИСЛАВ , СОЛОДКИЙ ДАНИЛА , ТИМЧУК ІВАН !!! Спортсменів до чемпіонату України підготували тренери-викладачі ДЮСШ"ЮНІСТЬ" : ДМИТРО ГРИНЧУК , ВІКТОР ФЕЛЬВАШНИКОВ , СЕРГІЙ ЧАЙКА ( молодший), СЕРГІЙ ЧАЙКА.

Хочеться відзначити що відмінна підготовка нашої команди багато в чому залежить від нашого спеціалізованого залу де і знаходиться СК"ЧАЙКА" , Ми хочемо подякувати керівництву нашого міста , депутатів і особисто нашого міського голову Михайло Сімашкевич за те, що зал нам надано всього за одну гривню в рік !!!)

Також хочемо подякувати за допомогу та підтримку почесного президента Кам`янець-Подільської федерації тхеквондо Сергія Кротіка !


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини