Екскурсії, гіди та екскурсоводи Камянець-Подільський
» » » Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів
----

Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів на Чемпіонаті України серед ДЮСШ , СДЮСШОР і КЛУБІВ ! З 30 жовтня по 2 листопада у Вінниці відбувся Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед дитячих , юнацьких спортивних шкіл , шкіл олімпійського резерву та клубів.

У чемпіонаті взяли участь близько 750 спортсменів України з усіх регіонів України , всього 64 команди. Вихованці Кам'янець-Подільського міського дитячо-юнацького клубу олімпійського тхеквондо ВТФ СК"ЧАЙКА" взяли участь у цьому чемпіонаті у складі збірної обласної ДЮСШ "ЮНІСТЬ" . На цьому чемпіонаті наші спортсмени показали високий рівень підготовки і здобули багато заслужених перемог!

Після підрахунку золотих медалей з результатом 11 перших місць наша ДЮСШ "ЮНІСТЬ" посіла перше командне місце і отримала звання Чемпіона України і кращої ДЮСШ в Україні!

Хочеться відзначити що ВІСІМ з одинадцяти ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ вибороли Кам'янчани ! СК "ЧАЙКА" ще раз підтвердив звання кращого спортивного клубу з тхеквондо ВТФ в Західній Україні !!! Головний трофей Кубок Чемпіонату України вирушив до Кам'янця-Подільського !Також у номінації "кращий тренер" переміг тренер-викладач ДЮСШ"ЮНІСТЬ" Чайка Сергій.

Чемпіонами України і володарями золотих медалей стали:

МАКСИМ МОКРИНЧУК, ОЛЕГ МАМАТОВ , СЕРГІЙ ЧАЙКА , ЛЮБАВА ИЛЬЧИК , ГАННА КОВАЛЬЧУК , ДАНИЛО БОБЛАНЮК , ХРИСТИНА ЩЕРБАНЬ , ВАЛЕРІЯ ТЕРЕХОВА !!! Срібними призерами стали : ВЛАДА НАРОЛЬСКАЯ , ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЄНКО , АРТЕМ СИТНИК , АРТЕМ ЖУКОВСЬКИЙ !!! Треті місця і бронзові нагороди виграли: НЕСТЕРОВ ДАВИД , ГЕЙМАЛ ВАДИМ , ДАНИЛЕВСЬКА АНТОНІНА ,КОЗАК ВЛАДИСЛАВ , СОЛОДКИЙ ДАНИЛА , ТИМЧУК ІВАН !!! Спортсменів до чемпіонату України підготували тренери-викладачі ДЮСШ"ЮНІСТЬ" : ДМИТРО ГРИНЧУК , ВІКТОР ФЕЛЬВАШНИКОВ , СЕРГІЙ ЧАЙКА ( молодший), СЕРГІЙ ЧАЙКА.

Хочеться відзначити що відмінна підготовка нашої команди багато в чому залежить від нашого спеціалізованого залу де і знаходиться СК"ЧАЙКА" , Ми хочемо подякувати керівництву нашого міста , депутатів і особисто нашого міського голову Михайло Сімашкевич за те, що зал нам надано всього за одну гривню в рік !!!)

Також хочемо подякувати за допомогу та підтримку почесного президента Кам'янець-Подільської федерації тхеквондо Сергія Кротіка !Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbullyangry
Останні фото
Старе містоНове містоФортецяІсторичні фотоКам'янчани перейти у фотоальбом
Нове містоЛебеді підростають Лебеді підростають
Нове містонад Кам'янцем з'явилось 2 веселки над Кам'янцем з'явилось 2 веселки
Фотоальбом Камянець-Подільський / Ірина ПустинніковаКам'янеччина. Прекрасний край, рай для Кам'янеччина. Прекрасний край, рай для туристів-марафонців
Фотоальбом фортеці в Камянці / Козак РусланШикарні фото Старої фортеці Шикарні фото Старої фортеці
Старе місто / Петро ІгнатьєвФото з фестивалю "Форпост" 2017 Фото з фестивалю
Фотоальбом фортеці в Камянці / Козак РусланВигляд на Довжок в темряві Вигляд на Довжок в темряві
Нове містоЛебеді на заході сонця Лебеді на заході сонця
Нове містоВесна прийшла, нарешті! Весна прийшла, нарешті!
Фотоальбом Камянець-ПодільськийПисанки - Українські фортеці Писанки - Українські фортеці