Спортивні новини

Дошки пошани кращим спортсменам23 квітня 2018, 12:32 | admin
Дошки пошани кращим спортсменам В Кам'янці-Подільському на міському стадіоні ім. Г. Тонкочеєва сьогодні відбулося відкриття Дошки пошани кращим спортсменам
Ірина Руда стала чемпіонкою України02 квітня 2018, 14:52 | admin
Ірина Руда стала чемпіонкою України  З 29 березня по 1 квітня у місті Бровари (Київська область) проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO. У турнірі, в
Кам'янецькі баскетболісти їдуть в Київ21 березня 2018, 20:18 | admin
Кам'янецькі баскетболісти їдуть в Київ 16 березня в Хмельницькому команда Кам'янець-Подільського ліцею у складі: Олександра Головатюка, Дениса Чорнобая, Бориса
ДЮСШ - виборола 1 місце з футболу28 лютого 2018, 13:18 | admin
ДЮСШ - виборола 1 місце з футболу 23-24 лютого 2018 року в смт.Підволочиськ проходив Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н. та молодші,
Тетяна Мельник - золото  з жиму лежачи22 лютого 2018, 18:49 | admin
Тетяна Мельник - золото з жиму лежачи Кам’янчанка - Тетяна Мельник здобула золото на чемпіонаті з жиму лежачи на чемпіонаті України з жиму лежачи-2018, який
ДАВИД НЕСТЕРОВ – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З ТХЕКВОНДО22 лютого 2018, 18:44 | admin
ДАВИД НЕСТЕРОВ – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З ТХЕКВОНДО 6 лютого 2018 року в турецькому Стамбулі стартував  VI клубний чемпіонат Європи з тхеквондо WT. В перший же день змагань
Роман Медведчук виборов звання найсильнішого атлета України.21 грудня 2017, 21:28 | admin
Роман Медведчук виборов звання найсильнішого атлета України. КАМ'ЯНЧАНИН РОМАН МЕДВЕДЧУК ЗДОБУВ УПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ СИЛОВОМУ ТУРНІРУ «ЛЕДЯНАЯ СТАЛЬ» В місті Мелітополь
Роман Медведчук взяв золото з  ПАУЕРЛІФТИНГУ21 листопада 2017, 18:20 | admin
Роман Медведчук взяв золото з ПАУЕРЛІФТИНГУ Активіст Національного Корпусу, керівник ініціативної групи партії у Кам‘янець-Подільську Роман Медведчук (друг Фанат) посів
Родіон Плугатаренко відкрив CrossFit16 січня 2017, 01:21 | admin
Родіон Плугатаренко відкрив CrossFit Родіон Плугатаренко в Кам'янці-Подільському відкрив зал для заняття CrossFit.
Фітнес в Кам'янці-Подільському09 січня 2017, 23:52 | admin
Фітнес в Кам'янці-Подільському Жіночий фітнес Time2Body в Кам'янці-Подільському - тренування підвищеної складності і танцювальні майстер-класи.
Чинуші будуть добудовувати залишки центрального стадіону04 січня 2017, 17:32 | admin
Чинуші будуть добудовувати залишки центрального стадіону Місцеві пузатики-регіональчики вирішили добити центральний стадіон! Починаючи Мазурчаком і кінчаючи Сімашкевичем спочатку
Мотобольна команда провела тренування22 листопада 2016, 17:55 | admin
Мотобольна команда провела тренування Сьогодні, 21 листопада, кам'янецька мотобольна команда провела тренування.
Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів05 листопада 2016, 11:48 | admin
Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів на Чемпіонаті України серед ДЮСШ , СДЮСШОР і КЛУБІВ ! З 30 жовтня по 2 листопада
Анастасії Самойлович привезла медалі з бодібілдингу та фітнесу02 листопада 2016, 21:36 | admin
Анастасії Самойлович привезла медалі з бодібілдингу та фітнесу 29 жовтня, у Києві пройшов відкритий чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу федерації «WABBA».
Чемпіонат міста з шахів 201620 жовтня 2016, 21:42 | admin
Чемпіонат міста з шахів 2016 У чемпіонаті взяло участь 16 загальноосвітніх навчальних закладів Кам'янця-Подільського.
Фортеця наваляла 8 голів!11 жовтня 2016, 22:41 | admin
Фортеця наваляла 8 голів! 11 жовтня у Кам'янці-Подільському відбувся футбольний матч команди «Фортеця» із командою «Ураган» Прикарпатського
Забіг здоров'я29 вересня 2016, 11:27 | admin
Забіг здоров'я 28 вересня, о 15:00 на Європейській площі відбувся масштабний забіг на честь здорового способу життя.
Головатюк Роман - став чемпіоном Європи27 вересня 2016, 00:04 | admin
Головатюк Роман - став чемпіоном Європи Кам'янчанин, вихованець  ДЮСШ №2, майстер спорту України міжнародного класу Головатюк Роман у ваговій категорії +91 кг.
Віталій Трушев22 вересня 2016, 17:50 | admin
Віталій Трушев До Кам'янця-Подільського повернувся наш триразовий чемпіон - Віталій Трушев, який у складі Національної паралімпійської
БІйка та наїзд на ногу. Мотобол рулить!27 червня 2016, 11:34 | admin
БІйка та наїзд на ногу. Мотобол рулить! 24 червня 2016р., в Кам'янці-Подільському, під час гри між двома мотобольними клубами сталась бійка між вболівальниками МК
Чемпіонат області11 вересня 2015, 22:24 | admin
Чемпіонат області 6 вересня 2015р. у матчі 13 туру чемпіонату області з футболу нігинські «Товтри-Колос» на своєму полі приймали команду
Футбольні баталії:05 вересня 2015, 15:00 | admin
Футбольні баталії: 6 вересня нігинські «Товтри-Колос» проведуть свій останній матч цього року в першій лізі області з футболу (в наступний етап
Кам’янецькі тхеквондисти з медалями05 вересня 2015, 14:55 | admin
Кам’янецькі тхеквондисти з медалями Кам’янецькі тхеквондисти знову приво­зять медалі з міжнародного турніру. «Polish Open-Warsaw сир», що 29-30 серп­ня відбувся
Срібло з пауерліфтингу05 вересня 2015, 14:53 | admin
Срібло з пауерліфтингу Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів у чеській Празі ще триває (31 серпня - 6 вересня), а у нас вже є при­зерка -
Боксер Денис Лазарєв перейшов у професіонали!30 липня 2015, 21:26 | admin
Боксер Денис Лазарєв перейшов у професіонали! Хмельничанин Денис Лазарєв, учасник проектів WSB і АРВ у ваговій категорії до 69 кг, переходить у професіонали.
Чвертьфінал Кубка району з футболу27 липня 2015, 22:07 | admin
Чвертьфінал Кубка району з футболу «Колос» (Слобідка-Куль-чієвецька) - «Октава» (Сло-бідка-Рихтівська) - 3:5; «Олімпік» (Думанів) - «Торнадо» (Довжок) - 4:2;
Аліна Комащук - срібна призерка27 липня 2015, 22:05 | admin
Аліна Комащук - срібна призерка Шаблістка з К-ПНУ ім. Івана Огієнка Аліна Комащук здобула срібну нагороду в чемпіонаті світу з фехтування, що 13-19 липня
Фартові дівчата14 липня 2015, 21:30 | admin
Фартові дівчата Футболістки із Кам’янеччини привезли додому тро­фей. Наша команда «Колос» перемогла у фінальному етапі Всеукраїнських