Сьогодні 25.06.2020 року відбулась попереджувальна акція СПОРТИВНОЇ ГРОМАДИ Кам'янця-Подільського, щодо незаконного будівництва багатоповерхівок з будовано - прибудованими спортивними приміщеннями у 1500кв.м.

Відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам'янець–Подільської міської ради створили інтерактивну мапу спортивних об'єктів  Кам'янця–Подільського

Рекорд в кам'янецьких шахах
2019-12-17 1 053
0 0

Сашко Довгалюк 12 років, учень 14-ї Гімназії став абсолютним гросмейстером Кам'янця-Подільського - чемпіон міста з шахів.

Бодібілдер Сергій Ренке став чемпіоном світу в WABBA INTERNATIONAL 2019
2019-07-4 2 163
0 0
Бодібілдер Сергій Ренке став чемпіоном

Кам`янчанин Сергій Ренке впевнено виграв категорію до 180 см. на чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу - ABBA INTERNATIONAL 2019, що відбувався у Львові 15 червня 2019 року.

Наші взяли Кімерію!
2019-03-18 893
0 0

Кікбоксери, під керівництвом Анатолія Лабатюка, 14-17 березня у місті Одеса, де відбувся Чемпіонат України та Всеукраїнський Турнір «Кімерія» з кікбоксингу WAKO - взялитри золотих медалі.

Кігбоксери підкорили Житомир
2018-11-13 1 141
0 0

Вихованці ДЮСШ №2 Анастасія Расевич, Олександра  Охотник, Марія Кобилецька, Олександр Соколенко, Ярослав Дзісяк посіли  1 місце, у Житомирі відбувся відкритий міський турнір з кікбоксингу WAKO «Польський період», 10-11 листопада 2018 року.

Дошки пошани кращим спортсменам
2018-04-23 1 037
0 0

В Кам`янці-Подільському на міському стадіоні ім. Г. Тонкочеєва сьогодні відбулося відкриття Дошки пошани кращим спортсменам та тренерам міста.

Ірина Руда стала чемпіонкою України
2018-04-2 787
-2 4

З 29 березня по 1 квітня у місті Бровари (Київська область) проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO. У турнірі, в розділі «фул-контакт з лоу-кіком» у ваговій до 32 кг, вигравши два бої, учениця 6 класу СЗОШ №1 Ірина Руда стала чемпіонкою України.

Кам'янецькі баскетболісти їдуть в Київ
2018-03-21 543
0 0

16 березня в Хмельницькому команда Кам`янець-Подільського ліцею у складі: Олександра Головатюка, Дениса Чорнобая, Бориса Козака та Юрія Коваля (наставник – учитель фізичної культури Марина Гордусь) виборола I місце з баскетболу 3x3.

ДЮСШ - виборола 1 місце з футболу
2018-02-28 736
0 0

23-24 лютого 2018 року в смт.Підволочиськ проходив Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н. та молодші, присвячений пам`яті тренера-викладача Віталія Васильовича Миколайчука.

Учасники змагань: Підволочиська ДЮСШ, Волочиська ДЮСШ, Бердичівська ДЮСШ, Цумська ДЮСШ, Кам`янець-Подільська ДЮСШ, Скалатська ДЮСШ, ФК “ПОЛТАВА”, ФК “ЧЕМПІОН” Тернопіль.

Тетяна Мельник - золото  з жиму лежачи
2018-02-22 645
0 0
Тетяна Мельник - золото з жиму лежачи

Кам’янчанка - Тетяна Мельник здобула золото на чемпіонаті з жиму лежачи на чемпіонаті України з жиму лежачи-2018, який проходив в Коломиї 17-18 лютого

ДАВИД НЕСТЕРОВ – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З ТХЕКВОНДО
2018-02-22 855
-2 3

6 лютого 2018 року в турецькому Стамбулі стартував  VI клубний чемпіонат Європи з тхеквондо WT.

В перший же день змагань титул Чемпіона Європи у ваговій категорії до 41 кг здобув Давид Нестеров, який є вихованцем Кам`янець-Подільського міського клубу Тхеквондо СК "Чайка".

Роман Медведчук виборов звання найсильнішого атлета України.
2017-12-21 666
0 0
Роман Медведчук виборов звання

КАМ`ЯНЧАНИН РОМАН МЕДВЕДЧУК ЗДОБУВ УПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ СИЛОВОМУ ТУРНІРУ «ЛЕДЯНАЯ СТАЛЬ»

В місті Мелітополь Запорізької області відбувся один з найкращих та найвидовищніших за рівнем проведення та організації міжнародний силовий турнір «Ледяная Сталь», який зібрав понад 200 спортсменів з 15 міст України та атлетів з Молдови, Румунії та Польші.

Роман Медведчук взяв золото з  ПАУЕРЛІФТИНГУ
2017-11-21 892
0 0
Роман Медведчук взяв золото з ПАУЕРЛІФТИНГУ

Активіст Національного Корпусу, керівник ініціативної групи партії у Кам‘янець-Подільську Роман Медведчук (друг Фанат) посів перше місце на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу федерації GPF, що відбувся цієї суботи, 18 листопада, у Києві.

Родіон Плугатаренко відкрив CrossFit
2017-01-16 1 515
0 0

Родіон Плугатаренко в Кам`янці-Подільському відкрив зал для заняття CrossFit.

Фітнес в Кам'янці-Подільському
2017-01-9 2 637
0 0

Жіночий фітнес Time2Body в Кам`янці-Подільському - тренування підвищеної складності і танцювальні майстер-класи.

Чинуші будуть добудовувати залишки центрального стадіону
2017-01-4 928
0 0
Чинуші будуть добудовувати залишки

Місцеві пузатики-регіональчики вирішили добити центральний стадіон! Починаючи Мазурчаком і кінчаючи Сімашкевичем спочатку стадіон забудували приватними офісами, магазинами та навіть багатоповерхівками!

без картинки
2016-11-5 2 213
0 0
Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів

Тріумф Кам`янець-Подільських тхеквондистів на Чемпіонаті України серед ДЮСШ , СДЮСШОР і КЛУБІВ ! З 30 жовтня по 2 листопада у Вінниці відбувся Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед дитячих , юнацьких спортивних шкіл , шкіл олімпійського резерву та клубів.

2016-11-2 2 118
0 0
Анастасії Самойлович привезла медалі з

29 жовтня, у Києві пройшов відкритий чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу федерації «WABBA».

2016-10-20 894
0 0
Чемпіонат міста з шахів 2016

У чемпіонаті взяло участь 16 загальноосвітніх навчальних закладів Кам`янця-Подільського.

2016-10-11 734
0 0
Фортеця наваляла 8 голів!

11 жовтня у Кам`янці-Подільському відбувся футбольний матч команди «Фортеця» із командою «Ураган» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ).

2016-09-29 743
0 0
Забіг здоров'я

28 вересня, о 15:00 на Європейській площі відбувся масштабний забіг на честь здорового способу життя.

2016-09-27 1 464
0 0
Головатюк Роман - став чемпіоном Європи

Кам`янчанин, вихованець  ДЮСШ №2, майстер спорту України міжнародного класу Головатюк Роман у ваговій категорії +91 кг. отримав пояс чемпіона Європи К-1 з кікбоксингу WAKO.

2016-06-27 1 250
0 0
БІйка та наїзд на ногу. Мотобол рулить!

24 червня 2016р., в Кам`янці-Подільському, під час гри між двома мотобольними клубами сталась бійка між вболівальниками МК "Поділля" та гравцями МК "Дружба".

2015-09-11 1 020
0 0
Чемпіонат області

6 вересня 2015р. у матчі 13 туру чемпіонату області з футболу нігинські «Товтри-Колос» на своєму полі приймали команду «Епіцентр» (Городок).

2015-09-5 1 223
0 0
Футбольні баталії:

6 вересня нігинські «Товтри-Колос» проведуть свій останній матч цього року в першій лізі області з футболу (в наступний етап чемпіонату команді вийти не вдалося). Гра відбудеться о 15.30 в Нігині проти одного із лідерів групи - «Епіцентр-Вік­торії» з Городка.

2015-09-5 930
0 0
Кам’янецькі тхеквондисти з медалями

Кам’янецькі тхеквондисти знову приво­зять медалі з міжнародного турніру. «Polish Open-Warsaw сир», що 29-30 серп­ня відбувся у Варшаві, став срібним для Анни Ковальчук і бронзовим для Олега Маматова із СК «Чайка».

2015-09-5 1 004
0 0
Срібло з пауерліфтингу

Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів у чеській Празі ще триває (31 серпня - 6 вересня), а у нас вже є при­зерка - Тетяна Шлопко.

2015-07-30 935
0 0
Боксер Денис Лазарєв перейшов у

Хмельничанин Денис Лазарєв, учасник проектів WSB і АРВ у ваговій категорії до 69 кг, переходить у професіонали.

2015-07-27 1 072
0 0
Чвертьфінал Кубка району з футболу

«Колос» (Слобідка-Куль-чієвецька) - «Октава» (Сло-бідка-Рихтівська) - 3:5; «Олімпік» (Думанів) - «Торнадо» (Довжок) - 4:2; «Мрія» (Китайгород) - «Олімп» (Кульчіївці) - 2:2 (за пенальті - 1:3); «Тірас» (Велика Слобідка) - «Товтри» (Нігин) - 0:1.