Спортивні новини

Кам'янчанка Олександра Чернуха стрибнула на золто
27-08-2023 12
Кам'янчанка Олександра Чернуха стрибнула на

Кам'янчанка Олександра Олегівна Чернуха, 9 серпня 2023року, в Єрусалимі на юніорському чемпіонаті Європи у секторі для потрійного стрибка стрибнула на 13 м 63 см і це їй принесло золото.

Чемпіонат міста з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2022
23-12-2022 4 042
Чемпіонат міста з боротьби дзюдо серед

17 грудня 2022 року у Кам'янець-Подільській ДЮСШ №2 відбувся Чемпіонат міста з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат, до Дня Святого Миколая!!!

6 ліцей розгромив 16-й з рахунком 6:0
27-10-2022 5 195

З 25 жовтня по 17 листопада в місті триває чемпіонат з футболу на кубок міського голови серед учнівських команд.

«Дідібао» не має грошей на вищу лігу
4-11-2020 902

Через брак коштів Кам'янець-Подільська баскетбольна команда «Дідібао» змушена покинути вищу лігу!

Кам'янець-Подільська професійна школа баскетболу
26-09-2020 1 966
Кам'янець-Подільська професійна школа

У вересні 2020 року в Кам'янці-Подільському відкрилася професійна школа баскетболу. Президент команди DIDIBao Андрій Бойко, поставив максимальні завдання щодо поліпшення та розвитку молоді міста. Дитяча команда наступного року виступатиме у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України (ВЮБЛ)

Попереджувальна акція СПОРТИВНОЇ ГРОМАДИ
26-06-2020 1 815

Сьогодні 25.06.2020 року відбулась попереджувальна акція СПОРТИВНОЇ ГРОМАДИ Кам'янця-Подільського, щодо незаконного будівництва багатоповерхівок з будовано - прибудованими спортивними приміщеннями у 1500кв.м.

Спортивні об'єкти  Кам'янця–Подільського
24-06-2020 2 268
Спортивні об'єкти Кам'янця–Подільського

Відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам'янець–Подільської міської ради створили інтерактивну мапу спортивних об'єктів  Кам'янця–Подільського

Рекорд в кам'янецьких шахах
17-12-2019 1 487

Сашко Довгалюк 12 років, учень 14-ї Гімназії став абсолютним гросмейстером Кам'янця-Подільського - чемпіон міста з шахів.

Бодібілдер Сергій Ренке став чемпіоном світу в WABBA INTERNATIONAL 2019
4-07-2019 3 664
Бодібілдер Сергій Ренке став чемпіоном

Кам`янчанин Сергій Ренке впевнено виграв категорію до 180 см. на чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу - ABBA INTERNATIONAL 2019, що відбувався у Львові 15 червня 2019 року.

Наші взяли Кімерію!
18-03-2019 1 376

Кікбоксери, під керівництвом Анатолія Лабатюка, 14-17 березня у місті Одеса, де відбувся Чемпіонат України та Всеукраїнський Турнір «Кімерія» з кікбоксингу WAKO - взялитри золотих медалі.

Кігбоксери підкорили Житомир
13-11-2018 1 676

Вихованці ДЮСШ №2 Анастасія Расевич, Олександра  Охотник, Марія Кобилецька, Олександр Соколенко, Ярослав Дзісяк посіли  1 місце, у Житомирі відбувся відкритий міський турнір з кікбоксингу WAKO «Польський період», 10-11 листопада 2018 року.

Дошки пошани кращим спортсменам
23-04-2018 1 551

В Кам`янці-Подільському на міському стадіоні ім. Г. Тонкочеєва сьогодні відбулося відкриття Дошки пошани кращим спортсменам та тренерам міста.

Ірина Руда стала чемпіонкою України
2-04-2018 1 614

З 29 березня по 1 квітня у місті Бровари (Київська область) проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO. У турнірі, в розділі «фул-контакт з лоу-кіком» у ваговій до 32 кг, вигравши два бої, учениця 6 класу СЗОШ №1 Ірина Руда стала чемпіонкою України.

Кам'янецькі баскетболісти їдуть в Київ
21-03-2018 862

16 березня в Хмельницькому команда Кам`янець-Подільського ліцею у складі: Олександра Головатюка, Дениса Чорнобая, Бориса Козака та Юрія Коваля (наставник – учитель фізичної культури Марина Гордусь) виборола I місце з баскетболу 3x3.

ДЮСШ - виборола 1 місце з футболу
28-02-2018 1 345

23-24 лютого 2018 року в смт.Підволочиськ проходив Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н. та молодші, присвячений пам`яті тренера-викладача Віталія Васильовича Миколайчука.

Учасники змагань: Підволочиська ДЮСШ, Волочиська ДЮСШ, Бердичівська ДЮСШ, Цумська ДЮСШ, Кам`янець-Подільська ДЮСШ, Скалатська ДЮСШ, ФК “ПОЛТАВА”, ФК “ЧЕМПІОН” Тернопіль.

Тетяна Мельник - золото  з жиму лежачи
22-02-2018 1 093
Тетяна Мельник - золото з жиму лежачи

Кам’янчанка - Тетяна Мельник здобула золото на чемпіонаті з жиму лежачи на чемпіонаті України з жиму лежачи-2018, який проходив в Коломиї 17-18 лютого

ДАВИД НЕСТЕРОВ – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З ТХЕКВОНДО
22-02-2018 1 486

6 лютого 2018 року в турецькому Стамбулі стартував  VI клубний чемпіонат Європи з тхеквондо WT.

В перший же день змагань титул Чемпіона Європи у ваговій категорії до 41 кг здобув Давид Нестеров, який є вихованцем Кам`янець-Подільського міського клубу Тхеквондо СК "Чайка".

Роман Медведчук виборов звання найсильнішого атлета України.
21-12-2017 1 158
Роман Медведчук виборов звання

КАМ`ЯНЧАНИН РОМАН МЕДВЕДЧУК ЗДОБУВ УПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ СИЛОВОМУ ТУРНІРУ «ЛЕДЯНАЯ СТАЛЬ»

В місті Мелітополь Запорізької області відбувся один з найкращих та найвидовищніших за рівнем проведення та організації міжнародний силовий турнір «Ледяная Сталь», який зібрав понад 200 спортсменів з 15 міст України та атлетів з Молдови, Румунії та Польші.

Роман Медведчук взяв золото з  ПАУЕРЛІФТИНГУ
21-11-2017 1 472
Роман Медведчук взяв золото з ПАУЕРЛІФТИНГУ

Активіст Національного Корпусу, керівник ініціативної групи партії у Кам‘янець-Подільську Роман Медведчук (друг Фанат) посів перше місце на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу федерації GPF, що відбувся цієї суботи, 18 листопада, у Києві.

Родіон Плугатаренко відкрив CrossFit
16-01-2017 2 225

Родіон Плугатаренко в Кам`янці-Подільському відкрив зал для заняття CrossFit.

Фітнес в Кам'янці-Подільському
9-01-2017 3 431

Жіночий фітнес Time2Body в Кам`янці-Подільському - тренування підвищеної складності і танцювальні майстер-класи.

Чинуші будуть добудовувати залишки центрального стадіону
4-01-2017 1 332
Чинуші будуть добудовувати залишки

Місцеві пузатики-регіональчики вирішили добити центральний стадіон! Починаючи Мазурчаком і кінчаючи Сімашкевичем спочатку стадіон забудували приватними офісами, магазинами та навіть багатоповерхівками!

без картинки
5-11-2016 3 005
Тріумф Кам'янець-Подільських тхеквондистів

Тріумф Кам`янець-Подільських тхеквондистів на Чемпіонаті України серед ДЮСШ , СДЮСШОР і КЛУБІВ ! З 30 жовтня по 2 листопада у Вінниці відбувся Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед дитячих , юнацьких спортивних шкіл , шкіл олімпійського резерву та клубів.

2-11-2016 2 838
Анастасії Самойлович привезла медалі з

29 жовтня, у Києві пройшов відкритий чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу федерації «WABBA».

20-10-2016 1 316
Чемпіонат міста з шахів 2016

У чемпіонаті взяло участь 16 загальноосвітніх навчальних закладів Кам`янця-Подільського.

11-10-2016 1 140
Фортеця наваляла 8 голів!

11 жовтня у Кам`янці-Подільському відбувся футбольний матч команди «Фортеця» із командою «Ураган» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ).

29-09-2016 1 131
Забіг здоров'я

28 вересня, о 15:00 на Європейській площі відбувся масштабний забіг на честь здорового способу життя.

27-09-2016 2 057
Головатюк Роман - став чемпіоном Європи

Кам`янчанин, вихованець  ДЮСШ №2, майстер спорту України міжнародного класу Головатюк Роман у ваговій категорії +91 кг. отримав пояс чемпіона Європи К-1 з кікбоксингу WAKO.

27-06-2016 1 751
БІйка та наїзд на ногу. Мотобол рулить!

24 червня 2016р., в Кам`янці-Подільському, під час гри між двома мотобольними клубами сталась бійка між вболівальниками МК "Поділля" та гравцями МК "Дружба".

11-09-2015 1 325
Чемпіонат області

6 вересня 2015р. у матчі 13 туру чемпіонату області з футболу нігинські «Товтри-Колос» на своєму полі приймали команду «Епіцентр» (Городок).