Розгорілися розбірки, про так звані "комунальні автобуси" і виглядає так, як "батл" хто та де і кого звинуватить:
1. "Свобода" та теперішній мер М.Посітко, НЕ ГОЛОСУВАЛИ за придбання КОМУНАЛЬНОГО транспорту і доказів, більше, ніж потрібно.
Посилання на відео: https://www.facebook.com/10002826.../videos/318651036759606/
2. Так звані, автобуси які не відповідають технічному стані (про санітарний) та взагалі, коли приватників перевіряють маршрутки і за все виписують штрафи, то в комунальних дозволено, навіть не мити підлоги.
3. Дуже вдало, було використано "похвальні листи" на які сама "Свобода" і повелася, які як "дзвіночок" нагадали про КОМУНАЛЬНІ автобуси і через тиждень, розпочалися розбірки .
Тепер.... РЕАЛЬНІСТЬ.
Комунальні автобуси, ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ Мельниченка, про що перевірити можна у відкритому доступі в декларації, колишнього нардепа: - його декларація.
1) MERCEDES-BENZ - Рік випуску:1989 Модель: 405
2) MERCEDES-BENZ - Модель: 405 Рік випуску: 1994
3) Марка: MAN Модель: NUTZFAHRZEUGE Рік випуску: 1996
Отже, новопризначений директор від "Свободи" при прийняті повноважень та комунального підприємства, не оскаржував та не заперечував, щодо несправності Транспорту . Про що свідчить "Акт-прийому передачі" документації та закріпленого за підприємством майна.
До закінчення Договору оренди, представники міської ради не звернулися до ВЛАСНИКА майна, який передав в СПРАВНОМУ стані майна, про що свідчать виділені кошти з міського бюджету на утримання та забезпечення комунального майна.
ДОГОВІР ОРЕНДИ, на сьогодні з "Комунальним підприємством " закінчився 01 листопада 2021 року.
ВЛАСНИК майна ( Мельниченко) звернувся з вимогою про повернення, або переукладання Договору оренди.
Місцева влада і сам Посітко, проігнорували ВИМОГИ та сам факт ПОВЕРНЕННЯ транспорту власнику.
і це шановні не "ФОТО-Жаба" і не "Фото-шоп", а РЕАЛЬНІСТЬ.
Низки КРИМІНАЛЬНИХ справ за фактом зловживання владою або службовим становищем (стаття 364 Кримінального Кодексу України), або взагалі викрадення майна ;
Дотримання норм, ЧИННОГО Законодавства України.
Глава 58. Найм (оренда). Цивільного Кодексу України.
Цивільно-правовий договір — домовленість двох або більше сторін, що спрямована на встановлення, зміну та припинення цивільних прав та обов'язків (частина 1 статті 626 Цивільного Кодексу України).
Основними ознаками договору є:
- домовленість, тобто для його існування має бути компроміс, збіг волевиявлення учасників;
- домовленість двох чи більше осіб, тобто з волевиявлення лише однієї сторони не може виникнути договір;
- спрямованість на встановлення, зміну чи припинення цивільних прав та обов'язків.
Договір найму (оренда) - це домовленість двох сторін, за якою наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.
Договір найму (оренди) вважається укладеним з моменту передання укладення договору, за яким майно передається у тимчасове користування (реальний договір), або коли майно буде передане у тимчасове користування після укладення договору (консенсуальний договір).
Наймодавець — фізична або юридична особа (власник майна або особа, яка має право передавати майно у найм, наприклад, довірчий управитель).
Наймач - фізичні або юридичні особи.
Отже.... спостерігаємо далі