Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Чи можна в Кам'янці безкоштовно пройти УЗД МРТ?

Чи можна в Кам'янці безкоштовно пройти УЗД МРТ?

  • 2 984
  • (Оцінок: 2)
Чи можна в Кам'янці безкоштовно пройти УЗД МРТ?
Чи можна в Кам'янці безкоштовно пройти УЗД МРТ?

До нас звернувся кам'янчанин, що домігся зробти в Кам'янці-Подільському безкоштовне УЗД та МРТ, положивши на лопатки Цвігуна та Чернеця.
Він зтикнувся з повною байдужістю чиновників та лікарів, які не надавали відомості про безкоштовні послуги для населення!

І навіть вузькопрофільні спеціалісти, а в його випадку ендокринолог теж направив на платний аналіз, хоча його можна зробити, як безоплатну процедуру.


На моєму прикладі... мені потрібно було зробити УЗД, мене сімейний направив на платне дослідження. Але я чув по новинах що НСЗУ оплачує якщо ЕЛЕКТРОННЕ направлення є від сімейного!


Почав вимагати у сімейного лікаря Електронне направлення, продовж 3 днів, але все ж таки домігся. Лікар посилалася на те що вона не може цього зробити, бо вона нічого про це не знає. Отримавши направлення пішов по лікарнях, Цвігун погодився зробити УЗД бо я засипав МОЗ, НСЗУ, та Сімашкевича листами, що немає де громадянам робиди безоплатне УЗД.


Тому Цвігун на радостях, що йому купили апарат погодився зробити дослідження по ел. направленню. Міська лікарня відмовила. Надалі направили на УЗД нирок бо УЗД щитоподібної залози нічого не показало. І Цвігун і Чернець відмовили! Цвігун сказав що договір з НСЗУ не передбачає УЗД, бо підписувався раніше, коли апарата не було(але це брехня).


Я почав писати у МОЗ вони спустили на відділ нашого міста,щоб вони надали відповідь, вони надали відповідь що лікарні не мають змоги робити безоплатні УЗД, але домовились зробити мені одне УЗД, вони домовились(на що я відмовився робити УЗД за "ДОМОВЛЕНІСТЮ").

Знайшов договори в інтернеті та посилаючись на договір та пункти/додатки цього договорів затиснув головних лікарів у кут, та вони відповіли, що можуть зробити УЗД згідно з реформою та підписаних договорів.


:bully: Потім, аналогічно він зміг зробити і МРТ для своєї мами. - Як кажуть: хто стукає - тому і відкривають?


:request: Для тих хто захоче повторити подвиг цієї людини, посилання на договори:


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини