ЛОГОТИП ДО 100-РІЧЧЯ СТОЛИЦІ УНР

  • 1 544
  • (Оцінок: 0)
ЛОГОТИП ДО 100-РІЧЧЯ СТОЛИЦІ УНР
ЛОГОТИП ДО 100-РІЧЧЯ СТОЛИЦІ УНР

У День соборності України міське об’єднання товариства «Просвіта» презентувало спеціальний логотип, який ілюструватиме всі заходи, присвячені 100-річчю кам’янецької доби УНР та 100-річчю складання урочистої обітниці Директорії, міністрів, урядовців і суддів на вірність Українській Народній Республіці.


Кожна деталь на логотипі – вмотивована, пояснює його автор Дмитро Бабюк. До прикладу, складовими малюнку є нарукавна відзнака головного отамана 1919 року, сучасний герб Кам’янця-Подільського, печатка та малий герб УНР, заставка до дипломатичних документів УНР, титульний шрифт з наказів, виданих у Кам’янці в 1919 році та шрифт Нарбута 1917 року. Тепер цей логотип можуть використовувати всі охочі для популяризації події.

 


Нагадаємо, що минулого року члени «Просвіти» ініціювали, а міська влада підтримала проект «Присяга 1919». До нього увійшли такі підпроекти, як встановлення меморіального комплексу «Присяга на вірність Україні», створення кімнати-музею, зйомки документального та художнього фільмів, видання книги.


До речі, нещодавно місто отримало офіційного листа-підтвердження від Верховної Ради про те, що вказана вище подія внесена до Переліку пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році. Це означає, що буде виготовлено пам’ятну монету, видано тематичні поштові конверт і марки.

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини