Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Едуард Геннадійович Слободян - загинув в АТО

Едуард Геннадійович Слободян - загинув в АТО

  • 1 448
  • (Оцінок: 0)
Едуард Геннадійович Слободян - загинув в АТО
Едуард Геннадійович Слободян - загинув в АТО

Три з половиною роки Едуард вважався зниклим безвісти. Про те, що за експертизою ДНК було ідентифіковано тіло молодшого сержанта 80-ї бригади Едуарда Геннадійовича Слободяна, який загинув в бою в районі села Цвітні Піски Луганської області 5 вересня 2014 року, повідомила Волонтера Оксана Трапезун-Жеграй.


«Тіла загиблих вдалося вивезти і поховати на кладовищі в Старобельську. Вони були в жахливому стані, тож ідентифікувати бійців довелося за ДНК. Троє з нашої роти досі вважаються безвісти зниклими. Едуарда ідентифікували більш ніж через три з половиною роки. Експертизу проводили у Дніпрі», – повідомив Ігор Бездух, заступник голови ГО «Союз ветеранів десанту», в минулому командир БТР №125.

За його словами, Едуард Слободян був кулеметником на БТР №129, який підбили, після чого він з’їхав з дороги в лісопосадку. Хлопці, які були на цій машині, до останнього вели бій. На відео, яке потім виставили в мережу російські найманці, видно БТР, що горить, а на крики: «Укропи здавайтесь!» відповідає кулемет. Того дня у засідку потрапив також «Айдар», що вийшов з Металіста. Після цього виходила 80-а бригада. Вони знали про можливості засідки і про те, що «айдарівців» розбили,  полями обійти не могли, тому проривалися на великій швидкості  трасою. І потрапили під обстріл, БТР був знищений, екіпаж загинув.

Едуард Геннадійович Слободян 
 

Едуард Слободян народився 29 травня 1986 року в селі Гринчук Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Мобілізований 1 серпня 2014 року, після навчання на Яворівському полігоні був доставлений на Луганщину. 5 вересня був його перший бій.


14 квітня, у місті прощалися із загиблим військовим, якого вважали безвісти зниклим три з половиною роки.

Об 11:00 біля Будинку Офіцерів розпочалося прощання із Едуардом Слободяном.

Поховали Едуарда Геннадійовича Слободяна на алеї слави....------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини