Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » Фестиваль Вуличної Музики. 2016

Фестиваль Вуличної Музики. 2016

admin
25-09-2016  587 
Фестиваль Вуличної Музики. 2016

Фестиваль Вуличної Музики в Кам'янці-Подільському.

Коли починали говорити з Георгієм Антоновичем про цей захід, то якось так його і бачили - якісна, невимушена, позитивна, душевна або запальна музика для кам'янчан і не десь захована, а у відкритому доступі - для усіх бажаючих. Так, в Кам'янці-Подільському є багато діамантів, які варто показувати та просто насолоджуватись ними.

25 вересня.

Сьогоднішня музика, музиканти та місто жило по іншому. Звичайно, що були певні проблеми, мало реклами та оформлення, мала кількість глядачів, але цей захід відбувся і був гарним. Завтра другий день, запрошую усіх долучитись, та дякую співорганізаторам, музичним колективам та локаціям, які зустрічали гостей.

Цей Фестиваль спрямований на популяризацію якісної відкритої музики в нашому місті і його варто розвивати та серйозніше над ним працювати, але добре що початок вже є. Гарна погода в тому добре теж допомогла, як буде в неділю ще така, то це взагалі буде чудо!

 

 

 

Текст та фото - Віктор Годний

 


------


Залишити свій коментар: