Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » В Кам'янці створюють інженерну бригаду

В Кам'янці створюють інженерну бригаду

  • 1 951
  • (Оцінок: 0)

В Кам`янці-Поділському набирають охочих служити в інженерній бригаді, яку очолив учасник розблокування Луганського аеропорту - Віктор Коршок.

У Кам’янці-Подільському створено унікальну 48 окрему інженерну бригаду Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, аналогів якій у нашій країні немає.

Командиром бригади призначили підполковника, учасника антитерористичної операції Віктора Коршка.

За словами Віктора Миколайовича, вперше за часи Незалежності в Україні створено інженерну бригаду таких масштабів. Кількість особового складу налічуватиме близько 2,5 тисячі військових.
Наразі вже розпочато набір і кожен, хто хоче присвятити себе військовій справі, може спробувати увійти до складу 48 бригади. Для цього потрібно звернутися безпосередньо на контрольно-пропускний пункт військового містечка №2 по вулиці Гагаріна у Кам’янці-Подільському, або до військового комісаріату в будь-якому районі Хмельницької області. Випробування, які чекають на охочих долучитися до лав бригади - тестування на професійну приналежність.
Мінімальна заробітна плата військовослужбовців становитиме 7 тисяч гривень і залежатиме від звання, стажу .
“Будемо набирати до складу бригади осіб як з військовою, так і без військової підготовки. Якщо приходить людина без досвіду, вона обирає фах і проходить навчання за обраною спеціальністю. Навіть якщо прийде людина з досвідом, вона проходитиме збори для вдосконалення практичних навичок. Лише після огляду готовності та ретельної перевірки будемо допускати до виконання завдань”, – зазначає командир 48 окремої інженерної бригади Віктор Коршок.

 <!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/2016-01/1453053111_korshuk.jpg||Віктор Коршок-->Віктор КоршокВіктор Коршок <!--MEnd-->

Командиром 48 бригади - підполковник Віктор Коршок

Після проходження підготовки, військовослужбовці долучатимуться до виконання завдань у зоні антитерористичної операції.
Забезпечуватиме особовий склад засобами, необхідними для виконання завдань: продуктами харчування, формою, зброєю, боєприпасами, Міністерство Оборони України.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини