Кам'янецький омнібус

  • 2 090
  • 0 0
    (Оцінок: 0)

З Лондона до кам`янецького Лондона здійснив маршрут двоповерховий автобус (омнібус), здолавши тисячі кілометрів зі столиці Англії до центру нашого міста, де розташувався ресторан, стейк-хаус «Лондон». Як зазначив сам власник цього закладу Георгій Телетицький, двоповерховий велетень, який асоціюється із громадським транспортом Англії, був спеціально пригнаний напередодні новорічних та різдвяних свят із серця Великобританії. 

 

 

Сьогодні він слугує своєрідним експонатом. Його прикрасили гірляндами, перехожі біля нього Його мають перефарбувати у тради-ційний для цього виду транспорту червоний колір. - А якщо нам вдасться отримати спеціальні дозволи, то омнібус може фотографуються, розглядають. Та незабаром на омнібус чекає низка дизайнерських і не лише процедур.

 Після свят омнібус планують переобладнати і створити з нього своєрідний супутник-кафе до вже існу-ючого ресторану «Лондон». Відвідувачі зможуть там випити каву, чай та з`їсти тістечка. Окрім внутрішнього переобладнання на двоповерховий автобус чекає і зовнішнє перетворення - щоб стати ще й транспортно-туристичним засобом.


 Буде возити всіх охочих по нашому місту. Але поки що він стоятиме біля ресторану «Лондон», радуватиме око перехожим та відвідувачам нашого закладу, - додав Георгій Те- летицький. Від себе зазначимо, що цей автобус може претендувати на назву двічі лондонського, оскільки, пригнаний із Лондона, потрапив до «Лондона».

:smailuk7:  А ось реставрувати є що.....

 

За матеріалами газет "Ключ"


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини