Вбили Адама Яхієва. Відео.

  • 7 322
  • 4
  • 0 0
    (Оцінок: 0)

!!! ДОБАВЛЕНО НОВЕ ВІДЕО !!!

У c.Жовтневе,Камянець-Подільського району Хмельницької області  в ніч на 2 квітня вбито депутата Хмельницької обласної ради від «Батьківщина», відомого в області бізнесмена Адама Яхієва.


Про це повідомив голова Хмельницької обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат від БЮТ Василь Кравчук, пише УНІАН.
«Вбивство сталося минулої ночі у власному будинку депутата обласної ради. Його вбито з 9-міліметрової зброї. Одна із версій, на мою думку, - це зведення стосунків та бізнесових інтересів», - зазначив він.
За даними В.Кравчука, сьогодні мали відбутися збори акціонерів ВАТ «Адамс», генеральним директором якого є А.Яхієв.
«Стає страшно, що саме такими методами в Україні вирішується питання перерозподілу бізнесу. Депутати Верховної Ради від БЮТ будуть тримати на контролі питання розслідування цього резонансного вбивства. Ми все зробимо для того, щоб замовників та виконавців було викрито і покарано», - наголосив він.
Начальник Центру громадських зв’язків МВС України у Хмельницькій області Інна Проник підтвердила факт вбивства депутата обласної ради. Вона зауважила, що зараз на місці події проводиться розслідування.
За інформацією УНІАН, А.Яхієв (1954 року народження) з 1986 року працював директором Кам’янець-Подільського консервного заводу, а з 1996 року – керівником створеного на його базі ВАТ "Адамс".
На сьогодні це підприємство входить в список провідних підприємств в Україні з переробки сільськогосподарської продукції, виробляє третину консервованої продукції у Хмельницькій області.


------

Останні коментарі:

spqr1
spqr1
Просто жах! Невже знову повертаються дев"яності?
Цитувати Скарга
rullan
rullan
Бабське радіо говорить, що за кордон замість яблуневого концентрату ганяли спирт і зброю... :b_plakat2:
Цитувати Скарга
kinodomen
kinodomen
Убитого в Хмельницькій області депутата обласної ради від ВО «Батьківщина», впливового бізнесмена Адама Яхієва поховають на його батьківщині - у Чечні.

Як передає УНІАН, 3 квітня, в Кам’янці-Подільському відбулося прощання з Яхієвим. Зараз тіло загиблого сім`я повезла до Чечні Російської Федерації, де планують поховати біля його батька.
https://ua.glavred.info/archive/2011/04/04/211029-15.html
Цитувати Скарга
дмитро Гайдамака
дмитро Гайдамака
ого :smailuk15:
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини