Загинув Ростислав Остафійчук

  • 4 544
  • (Оцінок: 0)
Загинув Ростислав Остафійчук
Загинув Ростислав Остафійчук

На війні з московськими орками загинув головний сержант Ростислав Остафійчук

Болюча звістка, яку неможливо усвідомити ні розумом, ні серцем, надійшла сьогодні на Кам’янеччину: під час виконання бойового завдання загинув наш товариш – головний сержант Ростислав Остафійчук.


Вірний син України Ростислав боронив її суверенітет і державну незалежність з перших днів російської загарбницької війни. За виконання бойових завдань був неодноразово нагороджений, зокрема високою державною нагородою – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Перебуваючи у запасі, у перші ж дні після початку повномасштабної російської навали на українські землі Ростислав повернувся з-за кордону та знову вступив до лав Збройних Сил України. Щирий патріот, справжній професіонал військової справи, він не вбачав жодної іншої альтернативи, ніж у одному строю із побратимами боронити власну Вітчизну від загарбників аж до остаточної перемоги та вивільнення усіх тимчасово окупованих територій.


Трагічна звістка враз відібрала батька у двох доньок Ростислава – десятирічної Софії та семилітньої Аніти. Без чоловіка залишилась дружина, сина втратили батьки.

Весь особовий склад Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним і близьким Ростислава Сергійовича.
Світла пам’ять воїну!


Навіки в строю…


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини