Екскурсії Камянець Подільський
 
» » » Жителі села Колодіївка в боротьбі за землю

Жителі села Колодіївка в боротьбі за землю

           715     0   |  

Ось так сьогодні 15.04.2018 року жителі села Колодіївки Кам'янець-Подільського району Хмельницької області відстоювали свою БОГОМ дану землю. 
Громада села Колодіївки не отримала свою частку паю так, як в них не було розпаювання земель, а був радгосп де вирощували лікарські рослини. 

Громада вище вказаного села залишилась з бідою сам на сам. Людей заводили в оману, а тим часом землями заволодівали інші привладні особи.

Землі радгоспу села Колодіївка самого початку були передані в оренду «Полуботкіну». В подальшому він від земель відмовився і знайшлися інші господарі - одним, який є із них Матюшко Андрій. Але тут МАТЮШКИ змінили назву на іншу, орендар: ТОВ "АГРО-ЕКО-ГРАУНД" та орендодавець: ТОВ " ЗАРУС-ІНВЕСТ".


Ще й в допомогу визвали двадцять осіб молодих хлопчинят віком від вісімнадцяти років. 
Молодяки при спілкувані з громадою села вели себе неадекватно розкидаючись не цензурною лайкою не дивлячись на вік людини і що перед ними могла би бути їхня мама чи бабуся. 


Вже майже тиждень громада села Колодіївки днюють і ночують на полях, щоб не дати можливості обробити земельні ділянки невідомим особам.

Інформацією поділилась Євгенія Кориткін у Фейсбуці

 


------
оцінило: 0 люд.

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:


Реклама на сайті Камянець-Подільський