Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Аварії » Кам'янецькиих тітушок зляли як помиї на свалку історії.

Кам'янецькиих тітушок зляли як помиї на свалку історії.

  • 2 708
  • 1
  • (Оцінок: 0)

12 вересня, приблизно о 20:15, тітушня отримала команду Фас на захоплення кінотеатру "Дружба".

Нещасні спортсмени з "Міської Варти", які думали, що сьогодні підроблять 100 грн на пивасік обломались об тендітну Наталю Колеснік.

Дивитись відео Кам'янецькиих тітушок зляли як помиї на свалку історії.:

Коли бички увірвались в дружбу, перед тим розгромивши захисний паркан, зірвавши головний замок, в середині вони зустрілись маленькою, худенькою Наталією, але з пістолетом в руках! :feel: 

Перших два ковбої одразу обмочились і дали задній хід, решта кинулись до виходу де їх вже чекала викликана служба охорони. Згодом підкатала міліція, яка зафіксувала злочин і повела пацанчиків, з мокрими штанами, у відділок та провела з ними діалог angry 


Ось так, неугідних, перед виборами, тітушок ригівські братки здали у відповідні органи... Спортсмени робіть висновки!!!!

 

 Нагадую, що 5 вересня близько 16:00 представник власників (Амбросімової та Нестеровської) частини кінотеатру, заручившись підтримкою ГФ “Міська варта” вирішив потрапити всередину приміщення. 

 :tongue: На цих фото ще борзі і сухі тітушки

 

 


------

Останні коментарі:

FranklinDial70
FranklinDial70
де ви побачили "міську варту", це пацанчики Нестеровського Ю.Є., так сказати вихованці. І захищають вони інтереси тільки тих хто платить бабло, це вже не перший рік така тєма, просто зара думають шо офіційно.
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини