Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Аварії » Кам'янчани на травневі свята будуть пити гівно!

Кам'янчани на травневі свята будуть пити гівно!

  • 1 883
  • 0 0
    (Оцінок: 0)

 what До нас по Дністру пливе Дрогобицьке гівно!

Саме 24.04.2014 у Дрогобичі стоки з каналізації потрапили у річку через аварію! Тому на свята Камянець буде з хлорною водою з привкусом Дрогобицького гімна.

24 квітня о 8.00 за повідомленням спостерігача гідропоста “Дрогобич” Львівського регіонального центру з гідрометеорології, вся поверхня р. Тисмениця в районі гідропоста є чорного кольору та з різким запахом. Повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

Комісією під головуванням начальника відділу з питань НС і ЦЗН виконкому Дрогобицької міської ради проведено обстеження місця аварії. В результаті роботи комісії встановлено, що причиною забруднення став аварійний скид комунальним підприємством “Дрогобичводоканал” неочищених вод з міських очисних споруд, розташованих на землях Раневицької сільської ради, внаслідок виникнення аварійної ситуації на напірному колекторі діаметром 700 мм на ділянці між КНС та очисними спорудами.

 

Аварійна вітка колектора перекрита і тимчасово виведена з експлуатації. Для проведення аварійно-відновлювальних робіт проведено спорожнення ділянки трубопроводу. За розрахунками підприємства в річку потрапило 71,16 м куб неочищених стоків.

Подача стічних вод з м. Дрогобича на каналізаційні очисні споруди проводиться через другу вітку напірного колектора та, частково, акумулюється в накопичувальному ставі для подальшого перекачування їх на очисні споруди.

 

Фахівцями СЕС взято проби води. Працівниками Львівського обласного управління водних ресурсів та Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області проводиться моніторинг стану вод річок Тисмениця та Дністер. На 20.00 поверхня р. Тисмениця в районі гідропоста «Дрогобич» очистилася, різкий запах відсутній. Збитки встановлюються. Ситуація контрольована.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини