Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Аварії » Туберкульоз у дитячому садочку №21

Туберкульоз у дитячому садочку №21

  • 3 274
  • (Оцінок: 0)

24 листопада, відбувся брифінг щодо скандалу навколо ДНЗ №21, де в однієї з вихователів виявлено відкриту форму туберкульозу.

Добавлено відео!

В  Кам’янці-Подільському розгорівся скандал навколо дитсадка №21ії – у вихователя цього закладу виявлено відкриту форму туберкульозу.

Хоча про хворобу жінки стало відомо майже 2 місяці тому, але вголос заговорили лише зараз. Це і викликало найбільшу хвилю обурення з боку громадськості. Чому приховували цей факт від батьків?

Як повідомив заступник міського голови Василь Сукач, пояснення цьому доволі просте – лікарі довгий час не могли встановити точний діагноз, аналіз мокротиння не підтверджував діагноз. Але 3 листопада інформація підтвердилася – вихователь таки захворіла на сухоти.

Щодо хронології подій, то на лікарняний жінка пішла 20 вересня, з того часу з дітьми вона більше не контактувала.

23 вересня було передано термінове повідомлення в санстанцію, де і було вжито всіх необхідних заходів – проведено дезінфекцію приміщень, додатково обстежено дітей.

Батькам повідомили аж 11 листопада, бо лише 3 листопада підтвердився діагноз.

Лікарі переконують, що діти не постраждали, майже всім малюкам провели хіміопрофілактику. Двоє батьків відмовилися від вживання препарату.

<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=H1XyLsxsmrA--><!--kamenec_media_end-->

Під час Зустрічі з Олегом Тягнибоком в Кам`янці, 24 листопада, депутати від ВО "Свобода" пообіцяли з вернутися із запитом до прокуратури на місцевому та обласному рівні! та проконтролювати щоб покарали усіх винних у цьому випадку!

Першоджерело: https://novini.net.ua


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини