Respublica - 2020

  • 122
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
Respublica - 2020
Respublica - 2020

Ювілейна - Десята "Respublica FEST" відбудеться у 2020-му році! 25-27 вересня місто Кам’янець-Подільський у Старій фортеці  та паралельно у десяти містах України пройде ювілейний фестиваль музики та стріт-арту "Respublica FEST".

У зв’язку із пандемією Covid-19 формат фестивалю частково змінюється - частина фестивалю переходить у цифровий формат та буде доступна дистанційно для усіх охочих.

Панорамні онлайн-стріми з локацій Старої фортеці, персональні аватари, стріми та зуми з гримерок, виступи гуртів на баштах фортеці та повітряній кулі, візуальні проекції та digital art — все це дозволить залучити до фестивалю більше глядачів та артистів, ніж зазвичай.

Фестиваль Республіка фест 2020 стає ще більш інклюзивним та цікавим.

Сцени будуть розташовані на території у 5 гектарів просто неба в локаціях Старої фортеці та Нового замку. Доступ на територію фестивалю буде обмежений відповідно до нормативів МОЗ та карантинних правил, актуальних на дати проведення події. Віртуальну програму фестивалю створюють партнери — інституція X-Platform.

Тема цьогорічної мистецької частини — "Механізм": космічні фрактали та скульптури над сценами, лаунж зона з моушн інсталяціями, прямі трансляції перформансів у реальному часі та багато інших медійних сюрпризів. Близько 70 українських та закордонних артистів на 5-ти сценах у Кам’янці-Подільському.


Хочеш знати, коли виступають цікаві тобі гурти, коли буде стрім улюбленого виконавця, або й вгазалі з котрої години відключити телефон та поринути в атмосферу Respublica FEST 2020

Повний розклад стрімів з Республіки 2020

розклад стрімів з республіки 2020 


------

Схожі Новини