Камянець-Подільський » Туризм » Фестивалі » Фестивалі, що пройшли у 2009 році

Фестивалі, що пройшли у 2009 році

  • 1 942
  • (Оцінок: 0)

Фестивалі, безперечно, стали невід`ємною частиною життя Кам`янця-Подільського. Кам`янчани здебільшого почали звикати до цього явища, а багато хто вже навіть перестав називати всі фестивалі Днем міста чи козацькими забавами. Певні здобутки наразі є, але для того,, щоб справа почала рухатися вперед, до неї потрібно ставитися серйозно та планувати свої дії наперед.

Саме з метою впорядкування організації фестивалів у Кам`янці-Подільському, 27 листопада виконком прийняв рішення «Про організацію та проведення всеукраїнських та міжнародних заходів у 2009 році». У рішенні чітко прописано, що і коли відбуватиметься у місті наступного року.

Вперше, затверджено положення про формування щорічного календаря.

Відтепер усі, хто бажає проводити культурно-масові, спортивні, соціальні, благодійні, піарні та інші заходи, повинні подати відповідні заявки у термін з 1.10 до 1.11 попереднього року. До заявки додаються такі документи: інформація про заявника (юридичний статус, символіка структури, фінансові реквізити, дозволи на проведення тих чи інших регламентованих заходів, якщо це передбачено законодавством, дані контактної особи), інформація про попередню діяльність, інформація про захід (статус заходу, положення, концепція, інформаційна підтримка, логотип, слоган акції, зразок заявки для потенційних учасників, орієнтовний кошторис, можливі джерела фінансування) та пропозиції щодо співпраці з органами місцевого самоврядування.

 

Отже, в 2009 році планували провести такі фестивалі та заходи:

 

15-17 січня II Всеукраїнська міжконфесійна християнська науково-практична конференція.

26-28 березня Відкриття туристичного сезону «Кам`янець-Подільський туристичний -2009».

У ці дні наступного року планують провести Міжнародний семінар-практикум «Формування інформаційної політики у туристичному бізнесі» та майстер-класи по сервісу за участю фахівців з України, Німеччини та Італії. Заплановано презентацію журналів «Фільварки кам`янецькі», «Кам`янець-Подільський туристичний» та повного бренд-буку міста. Для ділових людей буде представлено цікаву брошуру «Власна справа, або 20 способів вкласти гроші». До видання увійдуть матеріали Андрія Зломинсги, розміщені у газеті «Ділове місто» у рубриці «Власна справа».

23-26 квітня «Технопарк Кам`яного періоду». Нам запропонують етап чемпіонату з ралі "Стара фортеця", відкритого Кубку України з мотоболу, чемпіонат з картингу та етап Кубку України з мотокросу. Бажані змагання ретроавтомобілів у рамках цього заходу знову не відбуватимуться, проте їх обіцяють таки показати в окремому заході.

17-31 травня. Українська фієста. «Травневі дні Кам`янця-Подільського».

Традиційне свято Дня міста вже давно вийшло за рамки свого формату, принаймні у часовому плані, тому минулого року було вирішено святкувати два тижні і називати просто «Травневими днями». У 2009 році в рамках цих днів уперше відбудуться заходи, присвячені 635-ій річниці Магдебурзького права у Кам`янці-Подільському. У цей день буде презентовано макет майбутнього пам`ятника Князям Коріатовичам. Організатори хотіли би, щоб у цей день з`їхалися до нас мери всіх міст-партнерів, проте, чи вдасться це, поки не відомо. На жаль, цього року ми не побачимо такі мікро-фестивалі, як «Веселкове пташеня» та «Співочі дзеркала».

6-7 червня І міжнародний фестиваль «Ретрофест».

Ексклюзивний проект, у рамках якого кам`янчани зможуть познайомитися з ретроавтомобілями, а також на них чекатимуть приємні сюрпризи: виставка старовинних та екзотичних автомобілів, реплікатів та мотоциклів, парад вулицями та незвичне музичне оформлення дійства.

26-28 червня «Аквадром -2009».

Серед новинок обіцяють залучення більшої кількості спортсменів, що займаються водними видами спорту.

22-24 серпня І Міжнародний фестиваль «Остання столиця УНР». Фестиваль має на меті відродити добу Української революції, коли Кам`янець на певний час перетворився на столицю України. Планується реконструкція військових підрозділів Української галицької армії, Дієвої армії УНР, що дасть можливість відчути дух життя воїнів тих буремних подій. Знаковим постатям того часу буде присвячено круглий стіл.

1-4 жовтня «Тегга heroica -2009».


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини