Камянець-Подільський » Історія » Недобудований міст в селі Панівці

Недобудований міст в селі Панівці

  • 1 363
  • (Оцінок: 0)
Недобудований міст в селі Панівці
Недобудований міст в селі Панівці

У 1915 році через каньйон річки Смотри у селі Панівці (4км від Кам'янця-Подільського) мали побудувати залізничний міст, який мав з'єднувати Росію з Австро-Угорщиною. Будівництво тривало до 1917 року і встигли спорудити більше половини моста - зилишилось його перекрити, але перша світова війна стала на заваді.

Якщо захочите добратись до моста в Панівцях потрібно їхати з Кам'янця-Подільського у напрямку Устя, за 3 км від міста як тільки доїдете до сонячної електростанції - повертайте направо.

 

На початок літа 1917 року гілку на Іване-Пусте звели майже повністю — по всій ділянці встигли спорудити насип і поставити більшу частину мостів.

 

У Панівцях встигли виконати найскладнішу частину проекту — звели віадук і височезні, майже у 30 метрів, пілони-опори. Залишалося лише встановити сталеві прогони. Цей етап, швидше за все, завершили вже 1916 року — це засвідчує відповідна дата, викладена з каменів на верхівці віадуку. У вересні 1917 року будівництво зупинив масштабний наступ союзних цісарсько-кайзерівських військ, у результаті якого російські війська були відкинуті за Збруч.

:wassat: Серед українців, і в Google панує думка що це "АКВЕДУК в селі ЗЮБРІВЦІ" :no:------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини