Камянець-Подільський » Фото » Нове місто » День єднання в Кам'янці-Подільському. Фото

День єднання в Кам'янці-Подільському. Фото

  • 3 251
  • (Оцінок: 0)
без картинки
День єднання в Кам'янці-Подільському. Фото

16 лютого 2022 року, в Україні оголошено Днем єднання. Уся країна нині виконує Державний гімн і замайоріла синьо-жовтими стягами.

 В той час, коли наша країна оточена ворожими армадами і знову мають місце загрози її суверенітету і територіальної цілісності - українці вчергове проявляють власну гідність і рішучість та заявляють на увесь світ:
Ми не зазіхаємо на чуже, але й свого не віддамо!
Ми нескоренні!
Ми єдині!
У цей важливий день військовослужбовці Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України взяли участь у урочистостях з нагоди свята, демонструючи цим єднання з усім Українським народом і щире прагнення та готовність боронити майбутнє наших дітей. Зокрема, у Кам’янець-Подільському гарнізоні проведено ритуал підняття Державного Прапора України. З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз військовослужбовці разом із представниками інших силових відомств пройшлися вулицями міста та виконали Державний Гімн України на околицях Нового замку Кам’янець-Подільської фортеці. Місце виконання дуже символічне, адже Кам’янець-Подільська фортеця – незмінний сторожовий на варті життя та спокою кам’янчан, це твердиня, яка не корилася жодному із ворогів та вціліла в божевільному вирі історії.
Таким символічним заходом військові демонструють, що на тлі ймовірного вторгнення країни-агресора сьогодні як ніколи важливо об’єднати українське суспільство. Нація має довіряти власній армії! Хлопці та дівчата у одностроях захистять спокій та мир у нашій державі!
Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом! Ми великий народ – великої країни!


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини