Камянець-Подільський » Довідка » Дозвілля » Де засмагають кам'янчани?

Де засмагають кам'янчани?

  • 14 404
  • (Оцінок: 1)

Напевне кожний турист, чи навіть мешканець - Кам`янця-Подільського замислювався над питанням - Де можна відпочити у Кам`янці?

Сьогодні хочу Вам розповісти проте де можна у літку засмагнути та покупатись поблизу міста.

Поки, що я побував лише на двох пляжах, перший у с.Устя, інший в с. Велика Слобідка - готель "Дністровська рів`єра".

Першим пляжем де я побув була турбаза в Усті. Сам пляж складається з 2 частин ( дивитись карту), кожна частина належить різним власникам які між собою конкурують. Від центру міста до пляжу -14 км.

На пляжі №1 є поле для гри у волейбол, місця з травичкою і тінню, тут можна зробити шашличок . Вхід на пляж 2 грн. діти безкоштовно. Вода трішки мільша ніж на другому пляжі, є буї, за які не можна запливати. Пісок теж твердий як камінь.

Вигляд на пляжі №1

Загальний вигляд
Пляж в с.Устя

А ось так за 20 м. від пляжу (позалишали Совки)

Пляж в с.Устя

 

Пляж в с.УстяНа пляжі №2 є гірка (вартість 5грн. за спуск) можна з висоти 10м. плюхнутись у басейн, дуже прикольно! Вхід на пляж 2 грн. діти безкоштовно. Вода глибока, але чиста, дно камінчасте, пісок твердий як камінь, але на гальці можна лежати - замість масажу буде ...

Вигляд на пляжі №2

Пляж в с.Устя

 

Водяна гірка

Загальний вигляд пляжу №2

Загальний вигляд пляжу №2

 

План пляжів в с.Устя

План пляжів в с.Устя

 

 

Наступний пляж в с. Велика Слобідка

Перше, що вразило це дорога в селі, якщо у Вас низька машина їхати туди немає чого, а якщо пішов дощик то нікому не раджу туди потикатись.

Від центру міста до пляжу -17 км. Насилу добравшись до готелю "Дністровська рів`єра", ми взнали, що в`їзд на пляж - 15грн. Ну думаємо з дружиною десь і водичка та пляж супер.

Готель Дністровська рів`єра

Пляж справді виявився хорошим - пісочок м`який, є волейбольне поле і кран щоб помити ноги. А Ось коли зайшли у воду то були розчаровані.... Між пальцями пролазив річковий мул тай ще і смердів, а коли у воду залізло з 10 чоловік то вона перетворилась на помийну яму. Але якщо проплисти метрів з 20-30 то вода чиста і тепла. Проте вилазити вам прийдеться знову у каламутній воді...

Пляж біля готелю

На пляжі безкоштовно дають гамаки!

Волейбольне поле біля Дністра

У Дністровські рів`єрі також дуже мало людей на відміну від Устя. Ціна напевне не всім по кишені ...А можливо це і ПЛЮС, меньше народу - більше кисню...

Кожному із Вас робити свій вибір! У кожного пляжу є свої плюси та мінуси...

А ось ще пляжі де можна відпочити, але я ще не всюди там був...


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини