Довідка Кам`янця-Подільського
» » » Проект Quest в Кам'янці-Подільському

Проект Quest в Кам'янці-Подільському

без картинки
блог автора
0 3 463
Оцінок: 0

Проект Quest в Кам`янці-Подільському - динамічні розважальні ігри для активного та інтелектуального відпочинку. Ігри проводяться щотижня, що забезпечує постійний інтерес учасників до проекту і його сайту. Переможці ігор нагороджуються кубками, грамотами та цінними призами від спонсорів відразу ж після гри або на спеціально проводяться для цього нагородження.

Проект Quest в Кам`янці-Подільському

В іграх проекту беруть участь багато соціальних груп: студенти, підприємці, директори, менеджери різних ланок, соціальні працівники ... Основна вікова група від 18 до 45 років. В основному це цілеспрямовані люди, які знають чого хочуть, і добиваються поставлених цілей. Це люди, яким цікаво все нове і які хочуть дізнатися ще більше. У грі широко використовуються новітні технології та засоби зв`язку. Загадки й ребуси змушують гравців постійно думати, аналізувати і вирішувати всілякі головоломки!

 

 

 

Місія проекту Quest:   

 

Здоровий і активний спосіб життя в дії. Шкідливі звички вже не в моді. Ми об`єднуємо під прапорами нашого проекту тих людей, які вітають здоровий і активний спосіб життя. Ми створюємо їм комфортні умови для змагання і спілкування.

Участь у нашому проекті - швидкий і ефективний спосіб позбутися від стресів трудових буднів. Ви вже кілька років не були у відпустці? Монотонний спосіб життя набрид? Махнути б зараз в далекі країни, розвіятися, але немає часу? Короткостроковий відпочинок у Грі допоможе Вам забути про щоденні турботи, згадати дитинство, проявити трохи божевілля і поспілкуватися з багатьма цікавими людьми об`єднаних однією ідеєю. Вибирайте гру за смаком і насолоджуйтеся!

   
       Перейти на сайт проекту

------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
1серпня
День інкасатора України
2серпня
День аеромобільних військ
8серпня
День військ зв'язку України
9серпня
День працівників ветеринарної медицини
9серпня
День будівельника
15серпня
День Археолога
19серпня
День пасічника
23серпня
День Державного Прапора України
30серпня
День далекобійника
30серпня
День авіації України
Українські анекдоти:
Поїхав до повій
***

Приїхав мужик у відрядження. Зайшов у туалет на вокзалі. дивиться на стіні напис фарбою "Дівчата. Дешево тел. 096-....".. Зателефонував. Йому сказали куди підїхати на таксі. Мужик доїхав до адреси, розплатився, дивиться поруч лише напіврозвалений будинок і дід сидить на лавці. - Діду, аде тут.. ці повії? - Та зроду таких тут не було! а ось таких як ти, таксисти по 10 штук в день взувають!

Нарешті народився хлопчик
***

- У нас після трьох дівчаток нарешті народився хлопчик! - Що ви говорите, вітаю! І на кого схожий? - Не знаю, ми на обличчя ЩЕ НЕ ДИВИЛИСЯ ...

Українські анекдоти