Камянець-Подільський » Довідка » Дозвілля » Проект Quest в Кам'янці-Подільському

Проект Quest в Кам'янці-Подільському

  • 4 548
  • (Оцінок: 0)

Проект Quest в Кам`янці-Подільському - динамічні розважальні ігри для активного та інтелектуального відпочинку. Ігри проводяться щотижня, що забезпечує постійний інтерес учасників до проекту і його сайту. Переможці ігор нагороджуються кубками, грамотами та цінними призами від спонсорів відразу ж після гри або на спеціально проводяться для цього нагородження.

Проект Quest в Кам`янці-Подільському

В іграх проекту беруть участь багато соціальних груп: студенти, підприємці, директори, менеджери різних ланок, соціальні працівники ... Основна вікова група від 18 до 45 років. В основному це цілеспрямовані люди, які знають чого хочуть, і добиваються поставлених цілей. Це люди, яким цікаво все нове і які хочуть дізнатися ще більше. У грі широко використовуються новітні технології та засоби зв`язку. Загадки й ребуси змушують гравців постійно думати, аналізувати і вирішувати всілякі головоломки!

 

 

 

Місія проекту Quest:   

 

Здоровий і активний спосіб життя в дії. Шкідливі звички вже не в моді. Ми об`єднуємо під прапорами нашого проекту тих людей, які вітають здоровий і активний спосіб життя. Ми створюємо їм комфортні умови для змагання і спілкування.

Участь у нашому проекті - швидкий і ефективний спосіб позбутися від стресів трудових буднів. Ви вже кілька років не були у відпустці? Монотонний спосіб життя набрид? Махнути б зараз в далекі країни, розвіятися, але немає часу? Короткостроковий відпочинок у Грі допоможе Вам забути про щоденні турботи, згадати дитинство, проявити трохи божевілля і поспілкуватися з багатьма цікавими людьми об`єднаних однією ідеєю. Вибирайте гру за смаком і насолоджуйтеся!

   
       Перейти на сайт проекту

------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини