Камянець-Подільський » Довідка » Ресторани, піцерії, кафе » «Смачна» піца від «Піцца Парк».

«Смачна» піца від «Піцца Парк».

  • 6 991
  • 5
  • (Оцінок: 0)

15.02.2011 року близько 12 год., вирішив пообідати у піцерії «Піцца Парк», що в м.Кам`янці-Подільському по вул.Соборна,5 (навпроти міськвиконкому). Замовив на касі курячий бульйон (вартість 06 грн.50 коп.) та піцу з грибами (08 грн.50 коп.), розрахувавшись присів за вільний столик для очікування свого замовлення.

 

      Приблизно через хвилину подали бульйон і ще десь за хвилину хлопець офіціант подав грибну піцу з … скоринкою (фото нижче) та словами смачного, під час замовлення піци, я напевно не уважно прочитав її назву. По вигляду то була не «піца з грибами», а «Мулатка» чи «Венеціанська ніч», «Негритянська», «Екзотична», «Афропіца», «Мрія шахтаря» назви до її вигляду можна підбирати які завгодно. Підкликавши офіціанта, я запитав чи у них не має ще чорнішої піци, на що той усміхнувся і сказав що на кухні таку спекли. Як нема інакшої у них піци то я спробував їсти ту що подали, під смаком згореного тіста не відчувалось вже ні смаку начинки в піці ні того бульйону що був до піци.

Піца

     «Смачно» пообідавши я підійшов до каси і попросив «Книгу відгуків і пропозицій», книгу відгуків шукали дружно: і офіціант, і касир, і запитували на кухні чи нема, аж доки не звернулись до якоїсь жінки (можливо то був адміністратор закладу, чи власник я не знаю, але буду надалі називати адміністратор), яка дістала із шухляди зазначену книгу і подала її мені із словами у чому справа. Я пояснив як добре у них мені пообідалось, що дуже «смачна» піца і т.д. Адміністратор почала повертати мені гроші (8 грн.50 коп.), казала що зроблять мені піцу додому, але від усіх їхніх неземних благ я відмовився бо настрій від того смаку і так був зіпсований. Я зробив у книзі відповідні записи стосовно піци, вказав на неправильне оформлення та ведення книги обліку і зазначив щоб по вказаних фактах надали мені письмову відповідь на мою домашню адресу. Якщо відповідь надійде, то я її обов`язково виставлю на сайті.  
     А тепер про саму «Книгу відгуків і пропозицій» закладу «Піцца Парк». Коли мені подали  книгу, то вона не відповідала вимогам «Інструкції про Книгу відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та у закладах ресторанного господарства». 
   
Відповідно до зазначеної інструкції повинно бути так:

• книга відгуків та пропозицій розміщується на видному і доступному місці в куточку споживача;
• книга відгуків і пропозицій, повинна бути пронумерована, прошнурована, завірена підписом керівника та печаткою суб`єкта господарювання.
• споживачу, який бажає зробити запис до Книги відгуків і пропозицій, повинні бути створені необхідні для цього умови. Забороняється вимагати від заявника пред`явлення будь-яких особистих документів або пояснення причин, що викликали необхідність написання скарги, пропозиції, відгуку, зауваження.
• працівник підприємства роздрібної торгівлі (закладу ресторанного господарства), дії якого викликали нарікання, повинен не пізніше наступного дня повідомити про це керівника підприємства або його заступника та надати письмове пояснення з приводу його виникнення.
• керівник підприємства роздрібної торгівлі (закладу ресторанного господарства) або його заступник зобов`язаний в тижневий термін розглянути запис, що внесений до Книги відгуків і пропозицій, розібратися по суті питання та вжити необхідних заходів до усунення недоліків і порушень в роботі підприємства або до реалізації висловлених пропозицій. Керівник підприємства або його заступник за результатами розгляду заяви повинен подати у Книзі відгуків і пропозицій на зворотньому боці заяви споживача інформацію про заходи, яких вжито, та у тижневий термін, в обов`язковому порядку, надіслати письмову відповідь заявнику за вказаною ним адресою. Копії листів, якими дана відповідь споживачам, зберігаються у керівника підприємства або його заступника протягом року.
• повний текст цієї Інструкції, адреси та номери телефонів місцевих органів захисту прав споживачів та відділів з питань торгівлі друкуються на першому аркуші Книги відгуків і пропозицій.
• відсутність в підприємствах роздрібної торгівлі (закладах ресторанного господарства) Книги відгуків і пропозицій, недодержання порядку її ведення вважається порушенням правил торговельного обслуговування населення, за що керівник несе відповідальність згідно з чинним законодавством.
       Якщо Ви все таки надумали піти у нашому місті на піцу , то ретельніше вибирайте із закладами, у нас їх достатньо, а то подібний такий обід може зіпсувати Вам настрій на цілий день, а якщо в такий заклад зайшли не самі, а з якоюсь особою що приїхала погостювати у Вас та подивитись на наше чудове місто, то буде не тільки не смачно, а ще й соромно.

      P.S. Хоча б назву піцерії написали без помилок, слово піца на українській мові, пишеться з однією буквою "Ц".


------

Останні коментарі:

men
men
Я б таку піцу точно не їв
Цитувати Скарга
Олег
Олег
Напевно найбільша піцерія-гадюшник у нашому місті. Був я там одного разу, замовив піцу з куркою. Крім того, що чекав моло не годину на крихітну піцку, мені попалося 2(!) курячих кістки на ній. Напевно кісток більше ніж мяса. Сервіс і їжа просто жахливі, з того часу обминаю її десятою дорогою.
Цитувати Скарга
Юля
Юля
фу-фу-фу!!!


я люблю вашу піцерію)))))))))
Цитувати Скарга
Tetyana
Tetyana
23-24 вересня 2011 року були на екскурсії в вашому місті, харчувались саме в цьому закладі. Піцу ми не замовляли, всі замовлені страви були дуже смачні, гарне обслуговування. Ціни приємно здивували!
Цитувати Скарга
Olodum
Olodum
Привет.Пошла в пиццерию с подругой.Подошли к кассе,заказали одну грибную и одну мясную+кока кола в стекле.сразу оплатили и я отправилась за столик.Потом присоединилась подруга уже с пиццей и кока колой.И вот,на своей тарелке я увидела какую то толстую лепёшку с крохотными кусочками грибов и просто по центру расплавленный обычный,дешевый сыр.На ней больше не было ничего!Совершенно ничего.Ни томата ни зелени.Ужас!Такую пиццу,толстую дрожжевую лепёшку с морковкой мясом и сыром у меня бабушка печёт.Но когда ещё пришлось эту пиццу резать ножом,то я вообще была в шоке :b_plakat2: :b_plakat2: .Пицца бегала по всей тарелке и боялась что она просто с летит со стола на пол. :b_plakat1: Минут 30 мы с подругой резали пиццу на кусочки,а потом поглотили сухое тесто с сыром.Просто были очень голодными)))и решили зайти перекусить.
Итог:пицца вообще никакая!что это за пиццу,её грех пиццей назвать,пусть так и пишут лепёшка с сыром!8 грн она не стоит.Максимум 4-5. :a_smex4:
Понравился потолок в пиццерии и наличие кока колы в стекле.Всё таки самоё важное в пиццерии это сама пицца...А у них это вообще не пицца,так что не советую там кушать.Пока.
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини