Камянець-Подільський » Блогери » Козак Руслан » Dogecoin знову подорожчав

Dogecoin знову подорожчав

  • 340
  • (Оцінок: 0)
Dogecoin знову подорожчав
Dogecoin знову подорожчав

Стаття для тих хто хоче вкластись у криптовалюту на фоні спаду вартості усіх альткоїнів, що почав відбуватись на початку 2022 року - а саме Догікоін (Dogecoin).

Чому догікоін-Dogecoin різко пішов вгору?

За останні сім днів вартість альткоіна зросла на чотириста тридцять три відсотки. У підсумку Ця електронна валюта опинилася на восьмій позиції серед інших валют в плані капіталізації. Фахівці в області електронних грошей розібралися в ситуації і з'ясували, що далі чекає цю валюту.

Протягом минулого року Догікоін подорожчав більше ніж дворазово, перейшовши початкову планку в 33 центи. Всього за тиждень він виріс більш ніж на чотириста відсотків, що призвело до зростання капіталізації, в результаті якої валюта опинилася на восьмому місці в рейтингу.
Зростання ціни цієї валюти стало предметом обговорення в публікаціях гендиректора компанії Тесла Ілона Маска. Він часто писав на цю тему пости в соціальній мережі Твіттер. Керівник системи з обміну криптовалют Альфакеш Микита Сошников заявив, що ціна Догікоіна сьогодні залежить суто від настрою і намірів вкладників, а не від реальної економічної ситуації. 

За словами Сошникова, найближчим часом ціна біткойна повинна знову підрости у зв'язку з динамікою зростання до шістдесяти п'яти тисяч доларів і позитивні прогнози на майбутнє. Експерт також додав, що зростання частки інших електронних монет теж впливає на збільшення вартості Догікоіна. Фахівці відзначають, що дана криптовалюта - ідеальний варіант для досвідченого торгівця, який чітко знає, коли пора входити і виходити з активу. Правильна, добре продумана стратегія допомагає інвесторам вийти на стабільний прибуток. 

Зростання криптовалюти обумовлено рядом причин, і часто вони не завжди безпосередньо пов'язані з економікою

Сьогодні Ілон Маск надихнув багато активів на продуктивне зростання, причому це торкнулося не тільки сфери електронних грошей. Завдяки соцмережам виростає інтерес цільової аудиторії до цих грошей. У такі проекти охоче вкладаються знаменитості, в числі яких - власник баскетбольного клубу "Даллас Маверікс" м.К'юбан.

У середині квітня він написав у Твіттері про накопичення командою - понад сто двадцяти тисяч одиниць валюти всього за місяць. У березні ця компанія стала продавати квитки на свої ігри в криптовалюті, при цьому власник спортивного клубу заявив, що не має наміру торгувати самими цифровими монетами.

Що стосується перспектив на майбутнє, експерти вважають, що котирування монет будуть залежати від відгуків аудиторії. Фахівці вважають, що курс альткоіна може збільшуватися і далі, якщо люди будуть говорити і цікавитися валютою. Якщо про валюту будуть всі мовчати, вона логічно обвалиться, адже обсяги з торгівлі криптовалютою на сьогоднішній день не особливо великі.

Де можна купити Догікоін (Dogecoin) і яка його ціна?

Для тих, хто вирішив купить Догикоин, буде корисно знати, що протягом останнього місяця виріс обсяг продажів більш ніж на двісті відсотків, при цьому сума все одно в два рази менше суми угод порівняно з біткоіном. Таким чином, затребуваність криптовалюти буде залежати від попиту і обговорення цього питання в суспільстві. Сьогодні зробити прибуток на криптовалюті може будь-хто, головне-бути готовим вкластися в криптовалюту і чітко відстежувати Догикоин курс.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини