Камянець-Подільський » Бізнес » Магазини » Сковородка з диску - магазин

Сковородка з диску - магазин

  • 3 064
  • (Оцінок: 0)
Сковородка з диску - магазин
Сковородка з диску - магазин
Сковородка з диску - магазин
Телефон:068-044-99-03
Працює:8:00-21:00
Е-mail: ilyapoberezhnyyprom@gmail.com
Сайт: Офіційний сайт

Прокоментуй Цей Пост:

Розташування на мапі:

Сковорода з диска також дуже затребувана, в дачних умовах, заміських маєтках пікніах та туристичних походах. Зовнішня форма вельми цікава – увігнута чаша з металу а конструкція буває різноманітна. Деякі можуть бути оснащені ніжками, шампуром, піддонами готування повинно бути зручним, комфортним, адже відволікатися на дрібниці не варто. Що стосується решітки, то краще зробити пристосування самому, де її можна буде регулювати. Перед першим використанням диска його варто добре прожарити.

Сьогодні дуже популярна сковородка з борони, але у неї дуже велика ціна і вага, що не дуже зручно, зате процес смаження риби, м`яса, овочів не потребує багато часу на такий сковорідці.

 

Придбати Сковородку з диску можна і на - нашій сторінці у Фейсбуці

Збираючись на барбекю, варто відвідати наш інтернет-магазин (patelna.biz). Представлене широке розмаїття сковорідок з диска, й інших приналежностей необхідних на пікніку або в туристичному поході. З підбором необхідного «диск-сковорода» наші консультанти допоможуть визначитися, орієнтуючись на побажання клієнта, вимоги. Представлена продукція виготовлена відповідно до загальноприйнятих стандартів якості, дається гарантія.

Повний комплект сковородки з диску. 

Ножки сковорідки відкручуються (довжина 22 см.) 

Можна придбати сумку для сковорідки. 

Товщина стінки сковорідки = 4мм., а висота борта 3см.


------

Схоже за змістом: