» Кам`янець-Подільський – місто обласного підпорядкування і одночасно центр Ка`янець-Подільського району.

Кам`янець-Подільський – місто обласного підпорядкування і одночасно центр Ка`янець-Подільського району.

Загальна інформація про Кам`янець:

Місто розташоване на півдні Хмельницької області, територія –27,84 кв. км. Наявне населення міста станом на 01.01.2013 р., - 102,3 тис. чол.

В Кам`янці-Подільському нараховується 121 вулиця, провулків, майданів, загальною довжиною 196 км. Через місто проходить траса Вінниця-Чернівці-Львів.

Провідною галуззю економіки міста є промисловість, яка представлена 35-ми підприємствами, в т.ч. 15 машинобудування, електротехніки і металообробки; 11-харчової і переробної галузі; 6-промисловості будівельних матеріалів і будіндустрії; 4 – інші галузі.

Найбільші обсяги виробництва в Кам`янці-Подільському – ВАТ «Модуль», АТЗ Преттель – Кабель, ВАТ «М’ясоконсервний комбінат », ВАТ «Система», ВАТ «Лактіс», ВАТ «Кемз». Освіта міста представлена 8 ВНЗ ІІІ –ІV рівня акредитації, 19 загальноосвітніми школами, 5 спеціальних шкіл-інтернатів, 17 дошкільних дитячих закладів. Населення міста обслуговує 4 лікувальних закладів, станція швидкої допомоги і переливання крові, 32 аптек.

На базі державного історико-архітектурного заповідника створено Національний історико-архітектурний заповідник, який включає 205 пам’яток історії, архітектури та археології. В місті зареєстровано 72 релігійних громади та організацій.

Обслуговуванням населення Кам`янця займається 242 підприємств роздрібної торгівлі (промислових - 106, продуктових - 84, 52 підприємства громадського харчування), понад 200 кіосків комунальної, колективної і приватної власності, 5 ринків.

Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
1серпня
День інкасатора України
2серпня
День аеромобільних військ
8серпня
День військ зв'язку України
9серпня
День працівників ветеринарної медицини
9серпня
День будівельника
15серпня
День Археолога
19серпня
День пасічника
23серпня
День Державного Прапора України
30серпня
День далекобійника
30серпня
День авіації України
Українські анекдоти:
Поїхав до повій
***

Приїхав мужик у відрядження. Зайшов у туалет на вокзалі. дивиться на стіні напис фарбою "Дівчата. Дешево тел. 096-....".. Зателефонував. Йому сказали куди підїхати на таксі. Мужик доїхав до адреси, розплатився, дивиться поруч лише напіврозвалений будинок і дід сидить на лавці. - Діду, аде тут.. ці повії? - Та зроду таких тут не було! а ось таких як ти, таксисти по 10 штук в день взувають!

Нарешті народився хлопчик
***

- У нас після трьох дівчаток нарешті народився хлопчик! - Що ви говорите, вітаю! І на кого схожий? - Не знаю, ми на обличчя ЩЕ НЕ ДИВИЛИСЯ ...

Українські анекдоти