"Геть Табачника"

  • 2 040
  • 3
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
"Геть Табачника"

20 квітня 2010 року під стінами будинку Кам’янець-Подільської міської ради міська організація ВО «Свобода» провела акцію «Геть Табачника».

     ВО «Свобода» виступила з вимогою про негайне зняття з посади міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

 «Табачник не повинен бути при владі. Він повинен піти негайно! Табачник міністр – це все одно, що Путін – президент України. Це повернення комуністичного режиму. Цей українофоб відкрито і скрізь виступає проти основ нашої державності, пропагуючи ідеї Москви. Ця людина розпалює міжнаціональну ворожнечу. І вважає за нелюдів вас українці.»

    Близько ста чоловік, котрим не байдужа доля нашої держави, прийшли на цю акцію. Колона з державними прапорами та прапорами ВО «Свобода», з плакатами «Геть Табачника» і «Побачиш Табачника – дай йому підсрачника» пройшла центральними вулицями міста (вул.. Соборна, пр. Грушевського, вул. Кн.. Коріатовичів) і зупинилася біля стін центрального корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, де кожен бажаючий міг дати підсрачника опудалу Табачника.


------

Останні коментарі:

admin
admin
Люсіа - взагалі то порібно було про це раніше написати за 2-3 дні, я і сам би пішов дав підсрачника і сфоткався би на пам`ять.. :cool:
Цитувати Скарга
Ljusia_M
Ljusia_M
:pardon:

гаразд, Гетьмане, на наступний раз буду знати!
Цитувати Скарга
admin
admin
:man_in_l: та поки не буде першої сотні я не гетьман :blush:

Просто хтось має бути адміном поки :cool:
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини