Камянець-Подільський » Свобода в Кам`янці » Зустріч з Олегом Тягнибоком

Зустріч з Олегом Тягнибоком

  • 1 550
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Зустріч з Олегом Тягнибоком

14 вересня (п`ятниця)

18:00

Запрошуємо на зустріч з Олегом Тягнибоком!

 

:smailuk1:   Зустріч відбудеться в Будинку культури.

м.Кам`янець-Подільський.

Звучатимуть відповіді на актуальні питання, ваші запитання!

Звіт:

У Кам`янці-Подільському влада нагамалася перешкодити зустрічі Олега Тягнибока з громадою. Сатрапи Януковича видумували прични, щоб не надати для зустрічі залу міського Будинку культури, незважаючи на підписаний договір та здійснену оплату. Однак багаточисельна громада, яка прийшла поспілкуватися з лідером "Свободи" своїм тиском змусила владу поступитися і запланована зустріч відбулася у переповненій залі Булинку культури. Кам`янчанам Олег Тягнибок розповів про перші законодавчі ініціативи фракції "Свободи" у парламенті.

"Ми пропонуємо низку революційних перетворень, спрямованих на докорінну зміну зашкарублої системи. Це стосується і адміністративного державного управління, і проведення системних реформ в усіх галузях суспільного життя. Серед першочергових кроків фракції "Свободи" у парламенті: скасування так званої "Пенсійної реформи", Податкового кодексу, ухвалення закону про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, заборона приватизації стратегічних підприємств, скасування ганебного закону Калєснічєнка-Ківалова, ухвалення натомість закону, спрямованого на захист і розвиток української мови", – наголосив лідер націоналістів.

В ході зустрічі виступили також голова Хмельницької обласної "Свободи", депутат обласної ради Ігор Сабій та депутат Кам`янець-Подільської міської ради, голова Кам`янець-Подільської міської "Свободи" Юрій Яриновський.


Фото з зустрічі 14 вересня:

 

 

 

  


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини