Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » Кам'янчанин в СІЗО 4 місяць! Просто так!

Кам'янчанин в СІЗО 4 місяць! Просто так!

  • 2 783
  • (Оцінок: 2)
Кам'янчанин в СІЗО 4 місяць! Просто так!
Кам'янчанин в СІЗО 4 місяць! Просто так!

Звертаюсь до Вас за допомогою по справі мого чоловіка Петрунькова Сергія Євгеновича, який на даний час знаходиться під слідством та перебуває у СІЗО 4 місяці. Проти нас повністю сфабрикована справа, яка повна абсурдних матеріалів, підроблені документи, протоколи та інші документи. Повний обсяг справи можу надати при зустрічі.

Плануємо провести маштабніший захід на судовому засіданні яке відбудеться у м.Кам янець-Подільському біля міськрайонного суду по вул. Драй Хмари, адже у нас слідчий суддя Черепахін і ми не допустимо засудження у 5 раз. Терпіння наше закінчилося. Також на підтримку мого чоловіка обіцяв приїхати Павлюченко Дмитро який також був засудженим і на якого також фальсифікували справу. Ми не дамо їм спокійно засуджувати ми добиваємося розголосу, щоб їх дії не пройшли не помітно.

 

Приблизна дата з 15 по 17 березня 2017 року, як призначать судове засідання.

Будемо вдячні якщо звернете на нас увагу. Мій контактний телефон 0980674646

 

Де навіть не потрібно бути юристом все зрозуміється, але нажаль наша судова система є маріонетками в управлінні поліції Хмельниччини і закриває очі на факти не причетності. Прошу Вас звернути на нас увагу і я при зустрічі подам всі матеріали по справі. За цих чотири місяці ми з чоловіком пройшли дуже важкий шлях, дійшло до того, що 12 грудня мого чоловіка взагалі нібито загубили по дорозі і переховували від мене та від його адвоката. Протягом ночі ми знайшли і не дали їм продовжити свій план по зникненні людини.

З нами проходить ця справа тому що мій чоловік як підприємець відмовився платити дань нинішній поліції і за це на нього відкрили кримінальну справу і будь-яким чином хочуть засудити. До нашої справи ми вже підключили громадські організації, людей і журналістів. Залучились підтримкою ГО «Майдан Громадський контроль» і взявся до справи голова організації захисник Колбанцев Віктор Володимирович і робили заходи на апеляційному суді. Про це Ви більш детальніше можете ознайомитись на моїй сторінці у фейсбуці

https://www.facebook.com/ profile.php?id=100015280518723

 

З повагою Роксолана Павлюк.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини