Чиновники зрізали дерево!

  • 2 121
  • 1
  • (Оцінок: 0)

НЕ ВІРТЕ ЧИНОВНИКАМ !!! ВОНИ БРЕШУТЬ !!!

НАЙКРАЩЕ ДЕРЕВО, ЯКИМ МИЛУВАЛОСЬ І ПІД ЯКИМ ВІДПОЧИВАЛО ТИСЯЧІ КАМЯНЧАН , БЕЗ УСЯКИХ НА ТЕ ПРИЧИН , ПРОСТО, ПО ОСОБИСТІЙ ПРИХОТІ, ЧИНОВНИКА, ЗНИЩЕНО !!!

Дивитись відео Чиновники зрізали дерево!:

А ЗА НАМ І БАГАТО ІНШИХ ...
ВЕРНЕМОСЬ НАЗАД...
ЦЕ БУЛО В ТРАВНІ 2016. МАССА ЛЮДЕЙ З ЗВЕРНУЛАСЬ ДО АКТИВІСТІВ З ПОБОЮВАННЯМ , ЩО В ПАРКУ , А САМЕ ПРИ ВХОДІ В РАЙОНІ БУВШОЇ " КЛЕТКИ " (ТАНЦЮВАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА ), ВЕДУТЬСЯ ЯКІЙСЬ ПІДОЗРІЛІ РОБОТИ , А САМЕ ПОЧАЛАСЬ ВИРУБКА ДОРОГИХ СЕРЦЮ КАМЯНЧАН ,ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ. ТОДІ Ж ПРИБУВШИ НА МІСЦЕ , АКТИВІСТИ ВИЯВИЛИ УЖЕ ЗРУБАНИМИ КІЛЬКА ТУЙ І ПОЧАЛАСЬ ПІДКОПКА НА ЗНИЩЕННЯ НАЙКРАЩОГО МАБУТЬ У ВСІЙ УКРАЇНІ ДЕРЕВА -- КРІСЛАТОЇ НАДЗВИЧАЙНО ГАРНОЇ ТУЇ .... ЯКОЮ ЗАВЖДИ МИЛУВАЛИСЬ ТА НАСОЛОДЖУВАЛИСЬ ТИСЯЧІ КАМЯНЧАН !!!


(ПОДУМАЛОСЬ... РУКА Ж ПІДНЯЛАСЬ..., Я Б НАВІТЬ ПОДУМАТИ ПРО ТАКЕ НЕ ПОСМІЛА... ГРІХ !!!)
ПРАЦІВНИКИ ПОЯСНИЛИ . ЩО НІХТО ДЕРЕВО РУБАТИ НЕ БУДЕ , А ПІДКОПАЛИ ПО КРУГУ , ДЛЯ ТОГО . ЩОБ КРУГОМ ВИСТАВИТИ ЛАВОЧКИ...( Правда...........хоча насторожило те , що прості робітники . чомусь ховали від нас очі ... )
Активістами була викликана поліція та ми стали вимагати від керівників пояснень.
Як виявилось ,роботи велись без усяких на те дозволів, не були проведені громадські обговорення пректу? Чи він взагалі? При таких роботах , а саме в міському парку , який є обєктом природньо-заповідного фонду в міськвиконкомі є охоронне зобовязання на 13,6 га. Ним держава зобовязала охороняти міський парк , природнього заповідного фонду. На цій території може проводитись будь яка господарська діяльність тільки після проведення екологічної експертизи (частина 3-тя , ст. 13 Закону України про екологічну експертизу.)
Також постало питання, де акт обстеження зелених насаджень ,( адже уже була зрубана туя ), де ордер на видалення дозвіл та ліміт на використання природніх ресурсів?

Сьогодні тна місці дерева - плитка!


Директор КП „Комунбуд” Когут Сергій Миколайович.., пояснив , що буде проводитись ремонт та облаштування центрального входу , клумб , облицювання тротуарною плиткою доріжок . Він завірив , що будівельники в жодному разі не зрубають жодного дерева та не нашкодять природі.
Але , як кажуть : " Обіцянка - цяцянка" Подивіться на ось ці дерева та красуню тую на фото, тому що більше ви їх ніде не побачите.... Їх уже не існує.....Подивіться люди і на відео , де була дана брехлива обіцянка не чіпати зелені насадження , особливо тую - красуню..... А Я ПОВІРИЛА І ТАК РАДІЛА.........

 

А ось так чиновник замилює очі:


------

Останні коментарі:

Віталій
Віталій
Дуже шкода дерева. Вирізати справжню прикрасу парку можуть тільки варвари, а не господарі! Саме цікаве, що там же запланована клумба з деревом...
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини