Екскурсії, гіди та екскурсоводи Камянець-Подільський
----

НЕ ВІРТЕ ЧИНОВНИКАМ !!! ВОНИ БРЕШУТЬ !!!

НАЙКРАЩЕ ДЕРЕВО, ЯКИМ МИЛУВАЛОСЬ І ПІД ЯКИМ ВІДПОЧИВАЛО ТИСЯЧІ КАМЯНЧАН , БЕЗ УСЯКИХ НА ТЕ ПРИЧИН , ПРОСТО, ПО ОСОБИСТІЙ ПРИХОТІ, ЧИНОВНИКА, ЗНИЩЕНО !!!

А ЗА НАМ І БАГАТО ІНШИХ ...
ВЕРНЕМОСЬ НАЗАД...
ЦЕ БУЛО В ТРАВНІ 2016. МАССА ЛЮДЕЙ З ЗВЕРНУЛАСЬ ДО АКТИВІСТІВ З ПОБОЮВАННЯМ , ЩО В ПАРКУ , А САМЕ ПРИ ВХОДІ В РАЙОНІ БУВШОЇ " КЛЕТКИ " (ТАНЦЮВАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА ), ВЕДУТЬСЯ ЯКІЙСЬ ПІДОЗРІЛІ РОБОТИ , А САМЕ ПОЧАЛАСЬ ВИРУБКА ДОРОГИХ СЕРЦЮ КАМЯНЧАН ,ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ. ТОДІ Ж ПРИБУВШИ НА МІСЦЕ , АКТИВІСТИ ВИЯВИЛИ УЖЕ ЗРУБАНИМИ КІЛЬКА ТУЙ І ПОЧАЛАСЬ ПІДКОПКА НА ЗНИЩЕННЯ НАЙКРАЩОГО МАБУТЬ У ВСІЙ УКРАЇНІ ДЕРЕВА -- КРІСЛАТОЇ НАДЗВИЧАЙНО ГАРНОЇ ТУЇ .... ЯКОЮ ЗАВЖДИ МИЛУВАЛИСЬ ТА НАСОЛОДЖУВАЛИСЬ ТИСЯЧІ КАМЯНЧАН !!!


(ПОДУМАЛОСЬ... РУКА Ж ПІДНЯЛАСЬ..., Я Б НАВІТЬ ПОДУМАТИ ПРО ТАКЕ НЕ ПОСМІЛА... ГРІХ !!!)
ПРАЦІВНИКИ ПОЯСНИЛИ . ЩО НІХТО ДЕРЕВО РУБАТИ НЕ БУДЕ , А ПІДКОПАЛИ ПО КРУГУ , ДЛЯ ТОГО . ЩОБ КРУГОМ ВИСТАВИТИ ЛАВОЧКИ...( Правда...........хоча насторожило те , що прості робітники . чомусь ховали від нас очі ... )
Активістами була викликана поліція та ми стали вимагати від керівників пояснень.
Як виявилось ,роботи велись без усяких на те дозволів, не були проведені громадські обговорення пректу? Чи він взагалі? При таких роботах , а саме в міському парку , який є обєктом природньо-заповідного фонду в міськвиконкомі є охоронне зобовязання на 13,6 га. Ним держава зобовязала охороняти міський парк , природнього заповідного фонду. На цій території може проводитись будь яка господарська діяльність тільки після проведення екологічної експертизи (частина 3-тя , ст. 13 Закону України про екологічну експертизу.)
Також постало питання, де акт обстеження зелених насаджень ,( адже уже була зрубана туя ), де ордер на видалення дозвіл та ліміт на використання природніх ресурсів?

Сьогодні тна місці дерева - плитка!


Директор КП „Комунбуд” Когут Сергій Миколайович.., пояснив , що буде проводитись ремонт та облаштування центрального входу , клумб , облицювання тротуарною плиткою доріжок . Він завірив , що будівельники в жодному разі не зрубають жодного дерева та не нашкодять природі.
Але , як кажуть : " Обіцянка - цяцянка" Подивіться на ось ці дерева та красуню тую на фото, тому що більше ви їх ніде не побачите.... Їх уже не існує.....Подивіться люди і на відео , де була дана брехлива обіцянка не чіпати зелені насадження , особливо тую - красуню..... А Я ПОВІРИЛА І ТАК РАДІЛА.........

 

А ось так чиновник замилює очі:

Коментарі:

Коментарі 1

Віталій

Дуже шкода дерева. Вирізати справжню прикрасу парку можуть тільки варвари, а не господарі! Саме цікаве, що там же запланована клумба з деревом...

13 січ 2017 13:39 | Відповісти | Цитувати |
Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbullyangry
Останні фото
Старе містоНове містоФортецяІсторичні фотоКам'янчани перейти у фотоальбом
Нове містоЛебеді підростають Лебеді підростають
Нове містонад Кам'янцем з'явилось 2 веселки над Кам'янцем з'явилось 2 веселки
Фотоальбом Камянець-Подільський / Ірина ПустинніковаКам'янеччина. Прекрасний край, рай для Кам'янеччина. Прекрасний край, рай для туристів-марафонців
Фотоальбом фортеці в Камянці / Козак РусланШикарні фото Старої фортеці Шикарні фото Старої фортеці
Старе місто / Петро ІгнатьєвФото з фестивалю "Форпост" 2017 Фото з фестивалю
Фотоальбом фортеці в Камянці / Козак РусланВигляд на Довжок в темряві Вигляд на Довжок в темряві
Нове містоЛебеді на заході сонця Лебеді на заході сонця
Нове містоВесна прийшла, нарешті! Весна прийшла, нарешті!
Фотоальбом Камянець-ПодільськийПисанки - Українські фортеці Писанки - Українські фортеці