Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » Батьки відмовились лікувати дітей в Кам'янці!

Батьки відмовились лікувати дітей в Кам'янці!

  • 1 849
  • (Оцінок: 0)

22 листопада 2016 року працівники служби екстреної медичної допомоги, 12 бригад екстреної медичної допомоги, Київської області зустрічали на залізничному вокзалі "Київ Пасажирський" 18 хворих дітей (з них троє у важкому стані). 

"Троє діток, батьки яких відмовлялись від медикаментозного лікування, у надважкому стані госпіталізували у Києві, 10 дітей (з них двоє дітей з Шостки) і 1 дорослого повезли до Броварської лікарні, нині вони під крапельницями. Одна дитина лишилась у Кам’янці-Подільському, її стан не дозволяв її везти додому, 3 дітей, у яких стан задовільний, батьки забрали додому"

Потяг двічі зупинявся, зокрема у Козятині, приїжджали медики, надавали допомогу, але від госпіталізації під час маршруту діти і батьки відмовились.

Батьки у Фейсбуці коментують:

" Ми також там були, сьогодні у трьох з 10 наших діток висока температура, в моєї доньки ще й діарея, а у партенера рвота... Викликали лікаря, але він постваив ОРВІ з кишковою інфекцією, але без аналізів тут важко щось поставити, тому поїхали здали аналізи - чекаємо результатів і лікуємо діточок"

- про те як все почалось

- перше повідомлення


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини