Труханівська Січ побуває в Кам'янці

  • 952
  • 0 0
    (Оцінок: 0)

24 жовтня в Кам`янець-Подільський прибуде потяг Єднання України «Труханівська Січ».

“Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Третій потяг “Труханівська Січ” більше двох тижнів подорожуватиме західними містами країни та відправиться з Києва 20 жовтня 2016 року. Більше 150 студентів, волонтерів, журналістів, психологів, митців та військових зі Сходу України беруть участь в акції. Мета акції: сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, популяризації національної культури, а також відверта розмова про болючі для України питання, насамперед про реформу армії та суспільства”, - зазначають у прес-службі Хмельницької ОДА.

Потяг складатиметься із 9 вагонів. За маршрутом його курсування до акції зможуть долучитися мешканці Вінниці, Хмельницького, Кам’янець-Подільська, Тернополя, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівців, Львова, Мукачева, Ужгорода, Луцька та Рівного. З Рівного потяг повернеться до столиці.

 

Попередній розклад заходів:
24 жовтня - Кам’янець-Подільський. Урочиста зустріч на вокзалі, екскурсія містом, фортеця, дискусійні простори, центр розмінування. Концерт на центральній площі  (або в старому місті) спільно з місцевими музичними колективами.

 

Контактна особа– Бондар Микола Миколайович (067-391-67-82)


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини