Як Кличко на кулях в Кам'янці літав!

  • 2 758
  • (Оцінок: 0)

...Не встигло авто Віталія припаркуватися біля коледжу, як хвиля нестримних емоцій обійняла всіх присутніх. Він заходив у зал під шум авацій, скандування «КЛИЧКО! КЛИЧКО!».

Його вітали стоячи, кожен хотів бодай доторкнутися до живої легенди. Море прихильників буквально «штурмували» свого героя.

- 20 років тому відбувся мій перший бій, - розпочав свій виступ король світового боксу. -! я його програв. Та це не завадило мені стати чемпіоном світу. Тому сьогодні я звертаюся не лише до переможців турніру, але й до тих, хто зазнав поразки: мрійте і робіть все, щоб втілити свої мрії в життя. Дякую всім тим, хто підтримує український спорт. Ви робите велику справу - забираєте дітей з вулиці, яка пропонує насилля, алкоголізм і наркоманію. Ви вкладаєте гроші в майбутнє України. Завдяки Вам ці діти виростуть сильними, здоровими, цілеспрямованими, справжніми громадянами своєї держави...

Бажаю всім перемог у житті й спорті! Після виступу на Віталія чекала почесна місія - нагородження переможців турніру.

Напевно, ту мить кожен з дітей запам`ятає на все життя. Ще б пак! Отримати нагороду з рук чемпіона світу! Про це вони розповідатимуть своїм дітям та онукам, і хтозна, можливо, через 20 років хтось із них так само нагороджуватиме представників покоління прийдешнього.

ЛІТАЄ НА "СЛАВУТИЧІ", а п`є "ЧЕРНІГІВСЬКЕ"

Після турніру Віталію КЛИЧКУ запропонували екскурсію по Старому місту (гідом зголосився бути міський голова) та політ кулі. У процесі руху гостя ми намагалися поспілкуватися з ним, оскільки за браком часу прес-конференція, оголошена на початку, була відмінена. - Пане Віталію, на Вашу думку, Україна може розраховувати на наступне покоління КЛИЧКІВ?

 

Кличко в Кам`янці
- Якщо Ви маєте на увазі молодих спортсменів, то, безумовно, у нас великий спортивний потенціал. Ми допомагаємо їм самореалізуватися.

Щиро сподіваюся, що сьогоднішні учасники турніру будуть працювати над собою, удосконалюватимуться і на наступних Олімпійських іграх відстоюватимуть прапор України. Якщо ж мова йде про моїх дітей, то старшому Єгорові лише 6 років. Проте, вже сьогодні він пробує свої сили в боксі, тхеквондо. Але чи стане він професійним спортсменом, покаже час. - Чи є сьогодні такий боксер, який спонукав би Вас повернутися на ринг? - Це... Володимир КЛИЧКО. - Формула успіху від Віталія КЛИЧКА... - Щоб перемогти, потрібно багато працювати. - У житті, як і на рингу, тримаєте удар? - Принаймні, намагаюся це робити.

 Сьогодні я знаходжуся в українській політиці, а в ній набагато складніше, ніж у спорті. - Знаєте, який напис на повітряній кулі, на якій Ви з сином летітимете? - Ще ні. - «Славутич». А Ваше улюблене пиво? - Звичайно, «Чернігівське». ... А далі - політ, організований Кам`янець-Подільським центром повітроплавання «Триглав».

 

Кличко в Кам`янці
Керував аеростатом кам`янецький пілот Юрій Аносов. Стартувавши з майдану Вірменський ринок, протягом 40 хвилин гості мали можливість оглядати місто з висоти 150м. Приземлення відбулось близько заправки у районі «Кам`янець-Подільського хлібокомбінату» та полігону. На запитання «З яким спортивним моментом можна порівняти відчуття від польоту?» Віталій відповів: »Це не можна порівняти з боксом, це зовсім інше відчуття. До того ж, кращої екскурсії, напевно, неможливо було б зробити. Така гарна погода, таке гарне місто...». Провокаційне запитання щодо почуття страху відомий боксер прокоментував так: «Якщо ти віддаєш себе в руки професіонала, ніколи не страшно».

За традицією, новоспечені повітроплавці - Віталій та Єгор КЛИЧКИ - пройшли обряд посвячення: приклонене коліно, підпалене пасмо волосся, яке гасять шампанським, і грамота, що свідчить про здійснений політ та присвоєння дворянського титулу. Подякувавши кам`янчанам за теплий прийом, Віталій КЛИЧКО попрощався, але обіцяв повернутися наступного року з братом.

 

...Через день після візиту чемпіона на адресу Олександра Буковського прийшов факс від Віталія КЛИЧКА, в якому він ще раз висловив подяку організатору турніру за «теплй прием, увлекательную экскурсию и особенно за прогулку на воздушном шаре… Надеюоь, что следующий мой визит будет более продолжительным, и я смогу узнать большв о Вашем прєкрасном городе и замечательных людях, живущих в нем».

 

Світлана Федоришина "Подолянин" 20.10.2006 №42

------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини