Екскурсії, гіди та екскурсоводи Камянець-Подільський
----

Чому кам'янчани, як платники податків, якими наповнюється міський бюджет, не повинні бачити як цими коштами розпоряджаються депутати і міський голова?

В мутній воді легше ловити рибку.  Бюджет міста має бути відкритим і прозорим !!! Це має бути доступно і зрозуміло пересічному кам'янчанину ! Невже депутати міської ради не розуміють і не усвідомлюють, що кам'янчани в більшій частині є грамотними і освідченними людьми ! Більшість має вищу освіту!

Чому кам'янчани, як платники податків, якими наповнюється міський бюджет, не повинні бачити як цими коштами розпоряджаються депутати і міський голова ?

23 грудня 2016 року відбулася позачергова сесія Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької области. Основним питанням був розгляд б'юджету міста на 2017 рік. Фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" виступила проти ухвалення документа в запропонованому викладі, адже депутатам не надали для вивчення чіткого і детального кошторису доходів і витрат. До того ж, на засіданні виступив керівник департаменту ЖКГ, який заявив, що заробітна плата для працівників певних комунальних підприємств закладена в цьому проєкті лише на 9 місяців.

 

Під час розгляду проєкту б'юджету свободівці запропонували, відповідно до вимог чинного законодавства, дієвий механізм депутатського контролю за укладанням угод та поповненням статутного капіталу комунальних підприємств. Натомість депутатська провладна більшість послалася на те, що директор КП "Міськтепловоденергія", який є депутатом міської ради… "не захоче двічі на тиждень розглядати ці питання".

 

"Фракція ВО "Свобода" неодноразово заявляла, що не голосуватиме всліпу. Ми проти того, щоби порушувались основні норми б'юджетоутворення та ігнорувався один з основних принципів - збалансованости. Допоки існуватимуть такі підходи до формування міського б'юджету, що є дуже важливими документом, ми голосуватимемо категорично проти", - заявив голова фракції ВО "Свобода" в Кам'янець-Подільській міській раді Михайло Посітко.Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbullyangry
Останні фото
Старе містоНове містоФортецяІсторичні фотоКам'янчани перейти у фотоальбом
Нове містоЛебеді підростають Лебеді підростають
Нове містонад Кам'янцем з'явилось 2 веселки над Кам'янцем з'явилось 2 веселки
Фотоальбом Камянець-Подільський / Ірина ПустинніковаКам'янеччина. Прекрасний край, рай для Кам'янеччина. Прекрасний край, рай для туристів-марафонців
Фотоальбом фортеці в Камянці / Козак РусланШикарні фото Старої фортеці Шикарні фото Старої фортеці
Старе місто / Петро ІгнатьєвФото з фестивалю "Форпост" 2017 Фото з фестивалю
Фотоальбом фортеці в Камянці / Козак РусланВигляд на Довжок в темряві Вигляд на Довжок в темряві
Нове містоЛебеді на заході сонця Лебеді на заході сонця
Нове містоВесна прийшла, нарешті! Весна прийшла, нарешті!
Фотоальбом Камянець-ПодільськийПисанки - Українські фортеці Писанки - Українські фортеці